Kurs DROGA ELIASZA, online (zmiana formy)

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs DROGA ELIASZA, online (zmiana formy)

3 grudnia 2021 ~ 18:00 - 5 grudnia 2021 ~ 14:00

Koszt:210 zł
Skontaktuj się
Opis

UWAGA: ze względu na sytuację epidemiczną zmianie ulega forma kursu.
Kurs odbędzie się w formie online, poprzez platformę Zoom.

Duchowa droga proroka Eliasza z Tiszbe, wzorem dla naszej drogi w wierze.

Dla kogo: dla wszystkich.

Zaliczka: 50 zł

Kurs odbywa się w trybie stacjonarnym, z noclegami.

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Czy warto? Poniżej możesz przeczytać co mają do powiedzenia osoby, które ten kurs już przeżyły.

Testimonials

Na tym kursie otrzymałam zapewnienie, że Bóg jest ze mną, mimo moich trudności i słabości. Bóg potrzebuje mnie właśnie taką jaka jestem. Chce się mną posługiwać, muszę być wierna Jego słowu, trwać przy Nim w modlitwie.

Bogusia, 57lat
Testimonials

Otrzymałem wiarę w to, że mimo wszystkich trudności i ograniczeń Bóg chce abym był Jego człowiekiem. Mam nie skupiać się na przychodzących  niemocach i  ciemnościach, lecz z ufnością zbliżać się wtedy jeszcze bardziej do Boga.

Dawid, 39 lat
Testimonials

Bóg jest ze mną, troszczy się o wszystko i w Nim mam wszystko. Kurs Eliasz rozpalił moje serce, aby być gorliwym człowiekiem Boga. Pokazał mi, że nie ma lepszego miejsca jak wspólnota, aby ten cel realizować i dać się prowadzić w służbie Bogu.

Edyta, 47 lat
Testimonials

Na tym kursie doświadczyłem umocnienia w wierze oraz nakierowanie na to co mam czynić dalej rozwijając się duchowo. Aby być mężem Bożym
głoszącym Jego cuda, muszę żyć z Nim w większej zażyłości.

Łukasz, 43 lata
Testimonials

Na tym kursie otrzymałam pewność, że Bóg jest przy mnie i wzywa mnie do ufności Jemu, odwagi i działania. Chcę służyć Bogu prawdziwemu mimo trudności, niepowodzeń czy lęku.

Asia, 31 lat
Testimonials

Dostałam uczucie otulenia płaszczem Boga. Przypomniał, że to ja sama buduję moje życie w obecności Boga przez modlitwę, ciszę, więź ze Słowem Bożym, Wspólnotę. Eliasz wzywa mnie do odwagi.

Ula, 48 lat
Testimonials

Pan wzbudził we mnie zapał do głoszenia Dobrej Nowiny oraz udzielił wielu wskazówek jak podjąć to wezwanie a także obdarzył taką autentyczną radością z tej służby. Przemienił moje serce, zapewnił, że jest ze mną i codziennie mi błogosławi. Chwała Panu.

Adrian, 35 lat
Testimonials

Poczucie misyjności, mam głosić Jezus będąc i wzrastając we wspólnocie. Na nowo Bóg obdarzył mnie radością i pokojem. Zaprosił do autentyczności, życia Słowem Bożym.

Basia, 33 lata
Testimonials

Byłam dość sceptyczna wobec kursów online. Miałam wątpliwości, czy da się dobrze przeżyć taki czas. Muszę jednak przyznać, że bardzo się pomyliłam.
Dzięki kursowi odkryłam Eliasza w sobie. Uświadomiłam sobie, że to co przeżywam, to nie jest nic nowego. Już Eliasz, podobnie jak ja zmagał się z trudnościami i rozterkami duchowymi a ciągle szedł dalej prowadzony przez Boga.

Beata, 42 lata
Testimonials

Kurs Eliasz, Mąż Boży to dla mnie kolejne Nowe Życie. Podczas kursu otrzymałam odpowiedzi na pytania, które zadawałam Bogu przez wiele ostatnich miesięcy.
Na nowo przylgnęłam do Jezusa jako mojego Pana i Przyjaciela. W postaci Eliasza zobaczyłam swoje życie z przeszłości i chwili obecnej. Wychodzę z kursu umocniona mocą wszechmogącego Boga, w obecności Jezusa i otwarta na deszcz Ducha Świętego. Doświadczenie kursu w wersji online jest przepięknym, budującym relację z Bogiem i drugim człowiekiem doświadczeniem.

Beata, 39 lat

Detale

Start:
3 grudnia 2021 ~ 18:00
Koniec:
5 grudnia 2021 ~ 14:00
Koszt:
210 zł
Wydarzenie Tagi: