Zapraszamy na kursy w 2022

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na kursy w 2022

1 stycznia 2022

Opis

Za nami kolejny rok spotkań z Panem i poznawania Go.

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z organizowanych przez nas kursów za waszą obecność i dane przez was świadectwo o mocy i działaniu Pana w waszym życiu.
Bądźcie z nami przez następny rok.
SZKOŁA EWANGELIZACJI CYRYL I METODY

 

Czy warto zapisać się na kursy w 2022? Spytaj tych co dali o tym świadectwo co dało im uczestniczenie w dotychczasowych kursach.

Testimonials

Otrzymałam na tym kursie doświadczenie i zapewnienie, że moja obecność i moje życie
w czasie i miejscu, który zaplanował dla mnie Bóg jest konieczna w historii zbawienia,
a moim zadaniem jest nieść światło Jezusa i miłość Boga innym. Spojrzałam na historię zbawienia jako na moją własną historię, a tym samym jeszcze głębiej otworzyłam się na Słowo Boże. Przez jeszcze bliższe spotkanie z Bogiem Jego Słowie chcę z odwagą i mocą Ducha Świętego głosić ewangelię i zbawienie w Jezusie.

Marcelina, 31 lat
Testimonials

Doświadczyłam miłości bezwarunkowej, bez względu na to co było w przeszłości. Otrzymałam potwierdzenie, że jestem piękną córką Boga, który pragnie dla mnie wspaniałej przyszłości.

Ania, 33 lata
Testimonials

Otrzymałam od Boga uwolnienie od ciężaru, który nosiłam w poranionym sercu i duszy. Otrzymałam Jego pomoc i błogosławieństwo, aby ten ciężar zostawić i iść dalej.

Ewelina, 34 lat
Testimonials

Otrzymałam konkretne narzędzia do tego, by decyzje podjęte w procesie rozeznawania prowadziły mnie zawsze w stronę Boga. Zachęta, by budować jeszcze głębszą więź z Bogiem, być wytrwałą i nie poddawać się. Wytrwale dążyć do celu, nawet wtedy, gdy po drodze podejmę niewłaściwą decyzję, zawsze mogę rozeznawanie rozpocząć na nowo. Kurs wzbudził we mnie jeszcze głębsze pragnienie doświadczania Boga w codzienności i życia dla Jego chwały.

Sabina, 44 lata
Testimonials

Na kursie przypomniałam sobie, że jestem częścią historii zbawienia, Bożego planu. Mam jasne i ciemne cechy, sukcesy i porażki, ale z tych porażek Bóg buduje mnie na nowo.

Ula, 47 lat
Testimonials

Mogę dziękować za wydarzenia negatywne w moim życiu bardziej szczerze. Zobaczyłam, doświadczyłam, że te osoby, przez które czuję się skrzywdzona czy zraniona, są też dziećmi tego samego Boga i są przez Niego kochane. Bóg przez te osoby zrobił też wiele dobra w moim życiu. Bóg mnie nie opuści ani się mnie nie zaprze.

Agnieszka, 44 lata
Testimonials

Otrzymałam zapewnienie, że Bóg mnie kocha pomimo moich słabości, upadków. Doświadczyłam miłości Boga, na nowo poczułam się Jego ukochaną córką.

Aneta, 29 lat
Testimonials

Pan wzbudził we mnie zapał do głoszenia Dobrej Nowiny oraz udzielił wielu wskazówek jak podjąć to wezwanie a także obdarzył taką autentyczną radością z tej służby. Przemienił moje serce, zapewnił, że jest ze mną i codziennie mi błogosławi. Chwała Panu.

Adrian, 35 lat
Testimonials

Od Boga na kursie otrzymałam pewność, że mogę pokonać każdy mój lęk,  jeżeli tylko oddam go Jezusowi i będę pokonywać go z Nim.

Agnieszka, 24 lata
Testimonials
Otrzymałem nowe życie, na nowo przepracowałem swoje ja. Piękny czas. Bóg to pięknie zaplanował. Faktycznie, ktoś mi powiedział, że tu będzie "ciężko"...  Nikomu tak nie powiem, było cudownie. Jezus jest najlepszym planownikiem 🙂
Łukasz, 33 lata

Detale

Date:
1 stycznia 2022
Wydarzenie Tagi: