Zapraszamy na kursy w 2022

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na kursy w 2022

1 stycznia

Opis

Za nami kolejny rok spotkań z Panem i poznawania Go.

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z organizowanych przez nas kursów za waszą obecność i dane przez was świadectwo o mocy i działaniu Pana w waszym życiu.
Bądźcie z nami przez następny rok.
SZKOŁA EWANGELIZACJI CYRYL I METODY

 

Czy warto zapisać się na kursy w 2022? Spytaj tych co dali o tym świadectwo co dało im uczestniczenie w dotychczasowych kursach.

Testimonials

Jezus przyszedł, aby pozwolić mi na nowo napełnić się ufnością, że moja słabość nie jest dla
Niego przeszkodą. On Jest i działa ponad wszystkim. Także ponad trudnościami, których
doświadczam i tym, czego nie rozumiem. One są drogą formacji mojego serca.

S. Monika
Testimonials

Bóg jest czuły i delikatny, a jednocześnie silny i mocny. Daje mi wszystko to, czego potrzebuję w danym momencie!

Patrycja, 33l.
Testimonials

Było to nowe doświadczenie w moim życiu, które zmieniło moje spojrzenie na otaczającą mnie codzienność życia oraz na relacje we wspólnocie a także w małżeństwie. Otrzymałem od Boga umiejętność pogodzenia różnorodnych aspektów mojego życia tak, aby nie kolidowały ze sobą.

Krzysztof, 39 lat
Testimonials

Na kursie otrzymałam dużo radości, pokój w sercu i przeświadczenie, że Bóg mnie kocha. Mimo początkowych trudności i pewnej blokady w sercu z mojej strony, doświadczyłam niesamowitej miłości Jezusa, zwłaszcza podczas modlitwy wstawienniczej.

Ewa, 28 lat
Testimonials

Na Kursie „Błogosławieni Jesteście” otrzymałem nowe spojrzenie na życie błogosławieństwami oraz zapewnienie, że życie nimi daje gwarancję wiecznej szczęśliwości. Błogosławieństwa tu na ziemi dają mi przedsmak tego co czeka na mnie w Niebie.

Tomek, 41 lat
Testimonials

Na kursie odkryłam moc SŁOWA, odkryłam że jest ono żywe i skuteczne. Odkryłam że Słowem jest Jezus, którym chcę żyć każdego dnia.

Ewelina, 33 lat
Testimonials

Otrzymałam konkretne narzędzia do posługi, lepsze zrozumienie siebie oraz przekonanie, że obok mnie idzie Pan (ze mną). Jestem zaproszona do współpracy z Bogiem.

Lucyna, 47 lat
Testimonials
Na tym kursie otrzymałem wiele radości ze spotkania z Bogiem, przynaglenie do ewangelizacji oraz wezwanie do nieoglądania się na przeszłość i pójścia za Jezusem. Jezus przychodzi do każdej sytuacji i postawy w moim życiu, ważne bym zawsze go przyjmował.
Dawid 30
Testimonials

Otrzymałam narzędzia do rozeznania, wskazówki dotyczące postępowania w decyzjach życia, obraza wcześniejszych sytuacji życiowych – jakie były błędne, a jakie dobre. Nauczyłam się czujności oraz pozostawiania czasu na milczenie i wsłuchanie się w wolę Boga.

Kasia, 31 lat
Testimonials

Bóg chce, abym była wolna i szczęśliwa oraz zaprasza mnie, abym dążyła do tego przez życie we wspólnocie.

Karolina

Detale

Date:
1 stycznia
Wydarzenie Tagi: