Zapraszamy na kursy w 2022

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na kursy w 2022

1 stycznia 2022

Opis

Za nami kolejny rok spotkań z Panem i poznawania Go.

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z organizowanych przez nas kursów za waszą obecność i dane przez was świadectwo o mocy i działaniu Pana w waszym życiu.
Bądźcie z nami przez następny rok.
SZKOŁA EWANGELIZACJI CYRYL I METODY

 

Czy warto zapisać się na kursy w 2022? Spytaj tych co dali o tym świadectwo co dało im uczestniczenie w dotychczasowych kursach.

Testimonials

Podobało mi się na rekolekcjach, że spotkałem się z Bogiem i poczułem jak Bóg mnie przytulił.

Mateusz 10 lat
Testimonials

Na kursie otrzymałam głębokie poczucie ulgi i wolności, płynące z ożywiającego i uwalniającego faktu, że Jezus jest moim Panem i Królem – to wszystko zmienia! Nie ja tu rządzę. Cieszę się głęboką radością, że mam takiego Króla.

Agnieszka, 47 lat
Testimonials

Pan Jezus po raz kolejny w moim życiu rozkruszył moje twarde serce.

Ania, 27 lat
Testimonials

Na kursie przypomniałam sobie, że jestem częścią historii zbawienia, Bożego planu. Mam jasne i ciemne cechy, sukcesy i porażki, ale z tych porażek Bóg buduje mnie na nowo.

Ula, 47 lat
Testimonials

Otrzymałam zapewnienie, że Bóg ma plan na moje życie i nieustannie się o mnie troszczy. Jezus potrafi pokonać wszystkie moje ograniczenia, a z mocą Ducha Św. mogę wszystko.

Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia.

Celina, 51 lat
Testimonials

Otrzymałam światło jak i według jakich kryteriów podejmować decyzje oraz poznanie jakie uczucia mogą towarzyszyć decyzji i żeby nie podejmować swoich decyzji w strapieniu. Aby podejmować trafne i właściwe decyzje trzeba ciągle i wytrwale budować więź z Bogiem, ale nie w pojedynkę, ale w zdrowej formacji.

Edyta, 46 lat
Testimonials

Poczucie misyjności, mam głosić Jezus będąc i wzrastając we wspólnocie. Na nowo Bóg obdarzył mnie radością i pokojem. Zaprosił do autentyczności, życia Słowem Bożym.

Basia, 33 lata
Testimonials

Otrzymałem pragnienie spotkania z Jezusem w Piśmie Świętym oraz pewność wypełnienia Jego obietnic.

Tomasz, 22
Testimonials

Otrzymałem od Boga na tym kursie świadomość uczniostwa, świadomość formacji. Uświadomiłem sobie znaczenie relacji ucznia i to jak ważna jest harmonia. Zapragnąłem, aby to Jezus był moim jedynym Nauczycielem, aby mnie oczyszczał, formował. Abym w jakikolwiek sposób mógł nieść Go dalej innym. Pogłębiłem swoją pewność, że chcę iść dalej, wzrastać tylko z tą Wspólnotą. To nie było ładowanie baterii, ale podłączenie do reaktora atomowego.

Grzegorz, lat 36
Testimonials
Na kursie otrzymałem odpowiedzi na pytania dotyczące eucharystii, jej historii oraz nowe wyzwania jakie Bóg stawia przede mną dotyczące ekumenizmu. Jestem wezwany do pełnego i aktywnego uczestnictwa w EUCHARYSTII.
Mariusz, 37 lat

Detale

Date:
1 stycznia 2022
Wydarzenie Tagi: