Kurs Nowe Życie, Bielsko-Biała

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Nowe Życie, Bielsko-Biała

22 października 2021 ~ 18:00 - 24 października 2021 ~ 14:00

Szkoła Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner ul. Broniewskiego 13
Bielsko-Biała, 43-300
Koszt:80zł
Skontaktuj się
Opis

Kurs Nowe Życie to ciekawe, prowadzone w interaktywnej formie rekolekcje, odnawiające wiarę i inspirujące dla życia.

Skierowane są do wierzących (praktykujących i niepraktykujących), wątpiących, poszukujących.

 

Dla kogo: dla wszystkich.

Cel: w czasie kursu będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem w mocy Ducha Świętego i doświadczyć radości spotkania z Bogiem.

Koszt kursu: 80zł  (2 obiady, kolacja, materiały)

Kurs odbywa się w trybie dochodzonym, bez noclegów.

Informacje o noclegach, w miejscu dogodnym lokalizacyjnie i pod kątem warunków, można uzyskać w Biurze SECiM (biuro@secim.pl lub telefon 691 200 303).

Czas trwania kursu:
piątek, godz. 18:00-21:00; sobota, godz. 9:00-ok. 20:00; niedziela, godz. 9:00-ok. 13:00

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Czy warto? Poniżej możesz przeczytać co mają do powiedzenia osoby, które ten kurs już przeżyły.

Testimonials

Na kursie otrzymałem poczucie bycia umiłowanym dzieckiem Boga. Poczucie, że jestem kochany pomimo, a nie za.

Marek, 48 lat
Testimonials

Na kursie otrzymałam pewność, że Bóg w danej mi wolności czeka na moje przyzwolenie do wejścia w moje życie, w moją codzienność. Otrzymałam przekonanie, że muszę przyjąć Jezusa jako Pana i Króla – oddać mu swoją wolę, aby mógł realnie działać w moim życiu. Potrzebuję powrotu do życia we wspólnocie, bo bez wsparcia, umocnienia, relacji, „usycham”.

Beata, 47 lat
Testimonials

Kręciłam się w kółko szukając Boga – to tu, to tam. Bóg zatrzymał mnie, uspokoił. Pokazał początek drogi i wskazał kierunek. Niestety nie obiecał, że będzie łatwo, ale że będzie WARTO!

Małgorzata, 57 lat
Testimonials

Niby wiedziałam, że Bóg jest, że mnie kocha ale zawsze gdzieś z tyłu głowy była myśl, że ze względu na moje grzechy nie zasługuję na tę miłość, że czeka mnie tylko kara. Od drugiego dnia kursu czuję, że Bóg mnie kocha i jestem dla niego ważna. Czuję się taka wolna. Mam poczucie Bożej obecności, aż sama nie mogę w to uwierzyć ale tak jest.

Ewa, 56 lat
Testimonials

Na kursie otrzymałam głębokie poczucie ulgi i wolności, płynące z ożywiającego i uwalniającego faktu, że Jezus jest moim Panem i Królem – to wszystko zmienia! Nie ja tu rządzę. Cieszę się głęboką radością, że mam takiego Króla.

Agnieszka, 47 lat
Testimonials

Na tym kursie otrzymałam od Boga pewność, że nie musi być wszystko idealnie w moim życiu poukładane,aby On do niego przyszedł. Bóg chce być w tych miejscach mojego życia, w których nie pomyślałabym, że On chce działać i chce działać już teraz.

Agata, 19 lat
Testimonials

Na kursie otrzymałam pewność tego, że Jezus jest w moim życiu najważniejszy. Droga, którą idę potrzebuje oszlifowania we wspólnocie - to wskazówka, której jestem pewna. Mam też pragnienie w sercu, żeby dzielić się doświadczeniem Boga. Tak naprawdę uwierzyłam, że BÓG mnie prowadzi i kocha. 

Mariola, 56 lat
Testimonials

Na kursie doświadczyłem Bożej miłości, która mnie akceptuje i wspiera. Wierzę, że Nowe Życie jest dla mnie możliwe. Doświadczyłem, że Jezus jest moim Panem i niczego nie muszę się obawiać - On jest. Pan Bóg jest wierny swoim obietnicom.

Daniel, 39 lat
Testimonials

Na kursie doświadczyłam otwartości na drugiego człowieka, poczucia życia we wspólnocie. Wzrosła moja wiara, pogodziłam się z własną przeszłością. Już wiem, że tylko życie z Bogiem ma tak naprawdę sens. Bóg jest Królem Królów i Panem Panów, w Nim cała wiara, nadzieja i miłość na wieki.

Magda, 28 lat
Testimonials

Na kursie poznałem wielu dobrych ludzi, doświadczyłem miłości Boga oraz tego, że On jest dobry, czego często nie dostrzegają nasze oczy. Otrzymałem nowy zapał i siłę, by trwać przy Nim, by zmieniać swoje życie na lepsze, walczyć z tym co złe, kochać i pomagać innym z Bożą pomocą. Bóg jest, kocha i odpowiada!

Michał, 20 lat

Detale

Start:
22 października 2021 ~ 18:00
Koniec:
24 października 2021 ~ 14:00
Koszt:
80zł
Wydarzenie Tagi:
Szkoła Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner ul. Broniewskiego 13
Bielsko-Biała, 43-300