Nowe Życie, listopad 2016

Świadectwa

Świadectwa

Dzięki kursowi Nowe Życie ponownie zostałam utwierdzona w miłości Boga do mnie. Przez wiele lat Bóg był w moim życiu, ale nie do końca rozumiałam Jego miłość. Teraz wiem, że jestem dla Niego bardzo cenna, że kocha mnie najbardziej na świecie, że ma dla mnie plan, o którym nie mam jeszcze pojęcia, ale wiem, że jest najwspanialszy bo jest przez Boga dany. Doświadczyłam też obecności Boga.

Dorota, 46 lat
Świadectwa

Na kursie otrzymałam zapewnienie od Pana Boga o Jego miłości i wierności. Zrozumiałam, że to Jezus jest zawsze przy mnie, ludzie często nas zawodzą. On nigdy o mnie nie zapomni.

Karolina, 25 lat
Świadectwa

Wahałam się czy wziąć udział w tym kursie, przecież to czas, poświęcenie, wyzwanie - tak myślałam. Dziś wiem, że Jezus pozwolił mi na nowo odkryć prawdy o Jego wielkiej miłości, dobroci i obecności w moim życiu. Pozwolił mi dostrzec, że wokół mnie jest wiele osób, które żyją i myśli podobnie, borykają się z podobnymi problemami i dylematami. Jezus dał mi też jasne odpowiedzi na pytania, które dręczyły mnie i nurtowały jeszcze w czwartek przed kursem, i na które nie umiałam sama sobie odpowiedzieć. Pan Bóg, jako Bóg Ojciec, Syn i Duch Święty jest zawsze w moim życiu, nawet gdy tego nie dostrzegam.

Iwona, 39 lat