Dynamis, Lipiec 2019

Świadectwa

Świadectwa

Zapał do ewangelizacji. Ponownie zacząłem marzyć, by zdobywać dla Jezusa, by nie było ograniczeń z Jezusem. Potrzebuję charyzmatów i są w moim zasięgu. Potrzebowałem przekonania o Bożej mocy i dostałem je, doświadczyłem zapału do ewangelizacji i pomimo trudności, porażek, lęków chcę to dalej robić.

Marcin, 40 lat
Świadectwa
Otrzymałem zdynamizowanie w odkrywaniu charyzmatów i ewangelizacji w Kościele oraz odkrycie na nowo daru charyzmatów. Odkrycie zależności między ewangelizacją, a charyzmatami. Ponadto otrzymałem nową motywację do budowania wspólnoty i podejmowania działań ewangelizacyjnych przy odkryciu świeżości narzędzi, które mam.
ks. Grzegorz, 43 lata
Świadectwa
Otrzymałam na kursie nowy zapał do ewangelizacji i nowe pragnienia. Utwierdziłam się w przekonaniu o słuszności mojej drogi we wspólnocie; otrzymałam słowo i pewność co do tego, że do każdej mojej ciemności Jezus chce przyjść i ją zabrać. Jestem przekonana, że ewangelizować i wzrastać w wierze można tylko we wspólnocie.
Magda, 42 lata
Świadectwa

Po kursie "Dynamis" mam motywację do dalszej ewangelizacji, pokorę w postrzeganiu gdzie w niej jestem. Mam świadomość potrzeby podążania we wspólnocie. Poczucie, że ewangelizować to nie bać się niepowodzenia i nie lękać się porażki, ale mieć radość z głoszenia Imienia Jezus. Jezus uzdrowi mnie do ewangelizowania, jeśli podejmę ryzyko jej realizowania.

Maksymilian, 41 lat
Świadectwa
Przed kursem bałam się prosić o charyzmaty, miałam blokadę, której nie mogłam się pozbyć. Jezus po raz kolejny mnie zaskoczył i zdjął ten ciężar, otworzył kolejne drzwi do wolności. Chociaż nie wiem, co ma dla mnie jeszcze, to ufam i chce przyjąć to, co ma.
Jadwiga, 53 lata
Świadectwa
Bóg dał mi nowy zapał do głoszenia Jezusa z wielką mocą, miłość wspólnoty, dar modlitwy (też wstawienniczej), doświadczenie Kościoła, który wielbi Jezusa z mocą głosu charyzmatów, radość i twórczość grupy, cudowne doświadczenia zmiany, otwartość na radość, dziecięctwo, pomysły. Mam też nadzieję na odnowę mnie, mojej wspólnoty -szkoły; jestem kochaną córką Ojca.
Bogusia, 55 lat
Świadectwa
Na kursie otrzymałam od Boga zapewnienie o bezgranicznej, bezwarunkowej Bożej miłości i zapewnienie, że Jezus będzie pokazywał mi obszary w moim życiu, gdzie powinnam się nawracać, że On zawsze mi pomoże i mnie podniesie. Mam pewność, że Jezus posyła do mnie Ducha Świętego, który mnie uzdalnia, rozszerza moje granice, napełnia mocą i siłą do ewangelizacji. Wspólnota SECiM to moje miejsce, do którego powołał mnie Jezus, gdzie mam być Jego narzędziem i każdemu człowiekowi głosić Jezusa, bo to On jest PIERWSZY.
Joanna, 47 lat
Świadectwa

Bóg dał mi życie, wskrzesił mnie, pokazał że jest wierny Swoim obietnicom i nigdy mnie nie opuści. Dał mi ogień, który płonie we mnie i potwierdzenie, że droga, którą idę z Nim od lat, jest jedyną drogą i że mnie chce taką, jaką jestem. Że moja słabość jest miejscem objawienia się Jego chwały, miłości dla mnie i braci. Pokazał mi w nowym świetle moc Słowa, charyzmaty i Wspólnotę. Dostałam wolność od przywiązania do starych "filarów", dar otwartości i zaufanie, że Bóg zajmie się moimi potrzebami i mnie bardzo kocha, a ja chcę dzielić się Jego miłością.

Asia, 37 lat