Kurs Duch Przyjaciel 05.2021

Opis

Ludzie Cię zawodzą? Jest Ktoś, kto może okazać się najlepszym PRZYJACIELEM. Jeśli potrzeba Ci unikatowej więzi, szansa na jej znalezienie jest na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo ta wyjątkowa relacja gwarantuje: brak stresu, toksyczności, a oferuje oddanie. Czy jesteś zainteresowany? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na kurs Duch Przyjaciel, gdzie poznasz albo na nowo odkryjesz tego Przyjaciela.

Kurs autorski SECiM

Koszt kursu: 50zł

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Kurs odbywa się na przez internet na platformie Zoom. Poniżej link do strony z której można pobrać program w wersji na komputery stacjonarne.

Czy warto? Poniżej możesz przeczytać co mają do powiedzenia osoby które ten kurs już przeżyły.

Testimonials

Duch Święty przypomniał mi,że jest obecny w moim życiu-jest to obecność,która odnawia,wzmacnia i uzdalnia do nowych wyzwań.

Marcin 38 lat
Testimonials

Duch Święty nie narzuca swojej woli,ale czeka na zaproszenie,chce działać w moim życiu.Jeśli powiem przyjdź,wtedy przychodzi,działa i prowadzi.

Kasia 34
Testimonials

Duch Święty pokazał mi,że z Nim mogę wszystko,wystarczy tylko moja zgoda,a On sam będzie działał.

Magda, 38 lat
Testimonials

Doświadczyłam ożywienia i odnowienia relacji z Duchem Świętym,który wzywa mnie do większego dynamizmu,odwagi i otwartości w posługiwaniu.

Joanna,lat 41
Testimonials

Na kursie otrzymałam prawdziwą obecność,miłość i troskę Ducha Świętego.Jego zaproszenie do intymnej relacji w każdej sytuacji i każdego dnia.

Wioleta, 43 lata