Kurs Rafael, Online

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Rafael, Online

26 lutego ~ 18:00 - 28 lutego ~ 14:00

Platforma Zoom Polska
Koszt:50zł
Skontaktuj się
Opis

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Kurs autorski SECiM

Cel: Wejść na drogę uzdrowienia wewnętrznego.

Dla kogo: dla wszystkich.

Rafael to jeden z archaniołów w tradycji żydowskiej i chrześcijańskiej; jego imię oznacza „Bóg uzdrawia”.

Kurs Rafael przeznaczony jest dla każdego, kto chce uporządkować historię swojego życia. Pozwala wejść na drogę uzdrowienia wewnętrznego.  Nie ma w Tobie takiej choroby i takich zranień, których Bóg nie chciałby dotykać i leczyć. Na kursie tym można doświadczyć realnej przemiany swojego wnętrza, łaską Pana Boga. To odpowiedź dla wszystkich tych, których wzywa Jezus w słowach: “Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11,28).

Koszt kursu: 50zł

Kurs odbywa się na przez internet na platformie Zoom. Poniżej link do strony z której można pobrać program w wersji na komputery stacjonarne.

Czy warto? Poniżej możesz przeczytać co mają do powiedzenia osoby które ten kurs już przeżyły.

Testimonials

Na rekolekcjach otrzymałem zapewnienie od Pana, że czas i zakres uzdrowienia są poddane władzy Boga. Najważniejsze doświadczenie dla mnie to pokój wewnętrzny po modlitwie wstawienniczej.

Robert, 44 lata
Testimonials

Podczas kursu czułam kojący pokój serca. Ogromne wrażenie wywarło na mnie to, co mówiła Marzena. Zrozumiałam źródło własnych lęków. Odzyskałam nadzieję. Kurs zachęcił mnie do wzięcia udziału w kolejnych. Zdałam sobie sprawę, jak wiele jest jeszcze pracy przede mną. Otrzymałam też natchnienie do zerwania z przeszłością oraz bólem, który jest efektem traumatycznych doświadczeń. Zrozumiałam, że muszę się koncentrować na przyszłości.

Ewelina, 33 lata
Testimonials

Pan dał mi wiarę w to, że On jest ze mną. Z Nim wszystko jest możliwe i że mnie uzdrawia. Poczułam się jak mała dziewczynka, która może przyjść ze wszystkimi trudnościami i bolączkami do ukochanego Ojca.

Karolina, 38 lat
Testimonials

Na rekolekcjach Rafael otrzymałam uzdrowienie i upewnienie, że Bóg jest ze mną cały czas i umacnia mnie w trudnościach, z których wydobywa dobro dla mnie. Najważniejszym doświadczeniem dla mnie jest odnowienie ducha, wielka nadzieja i wiara w moc Jezusa.

Justyna, 42 lata
Testimonials

Bóg zabrał poczucie osamotnienia i pomógł mi zostawić za sobą zranienia. Moje serce na nowo zaczęło bić dla Jezusa.

Łukasz, 38 lat
Testimonials

Na tych rekolekcjach otrzymałam doświadczenie, że Bóg zawsze chciał dobra w moim życiu, nawet w najtrudniejszych momentach. Doświadczyłam, że On patrzy na moje życie z wielką miłością.

Aneta, 29 lat
Testimonials
Pan Bóg pokazał mi, że podczas całego mojego życia, wszystkich trudności w nim, wszelkich zranień był ze mną, chociaż ja Go w tym czasie nie widziałem. Ten kurs pokazał mi, że Bóg jest cały czas przy mnie i wszędzie. Chcę wchodzić ze swoją miłością. W Nim tylko jest życie w obfitości, której On nieustannie pragnienie dla mnie.
Dawid, 38 lat
Testimonials
Przeanalizowałem swoją historię, poznałem miejsca, gdzie zostałem zraniony lub sam zraniłem. Otrzymałem pewność, że Jezus kocha mnie takiego jakim jestem i chce mnie uzdrowić z miejsc, w których się pogubiłem. Uzdrawia mnie całego - ducha, dusze i działo, bo mu na mnie niesamowicie zależy. Kocham Nie jak nikt inny i zawsze przy mnie jest. Bóg pokazuje, gdzie jestem, jaki jestem i chcę to uzdrowić w całości.
Krzysztof, 41 lat
Testimonials
Bóg pokazał mi, że zawsze był blisko mnie. W całej historii mojego życia dostrzegłem Jego interwencję i działanie. Muszę iść z wiarą za Jego słowem jak niewidomy, którego Jezus uzdrowił i poszedł za Jego słowem z błotem na oczach, choć jeszcze nie wiedział, że był już uzdrowiony. Otrzymałem pewność w moc uzdrowienia.
Krzysztof, 48 lat
Testimonials

Mogę dziękować za wydarzenia negatywne w moim życiu bardziej szczerze. Zobaczyłam, doświadczyłam, że te osoby, przez które czuję się skrzywdzona czy zraniona, są też dziećmi tego samego Boga i są przez Niego kochane. Bóg przez te osoby zrobił też wiele dobra w moim życiu. Bóg mnie nie opuści ani się mnie nie zaprze.

Agnieszka, 44 lata

Detale

Start:
26 lutego ~ 18:00
Koniec:
28 lutego ~ 14:00
Koszt:
50zł
Wydarzenie Tagi:
Platforma Zoom Polska