Kurs Paweł, Oświęcim

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Kurs Paweł, Oświęcim

29 lipca ~ 18:00 - 7 sierpnia ~ 21:00

Zakład Salezjański w Oświęcimiu ul. Władysława Jagiełły 10
Oświęcim, 32-600
Skontaktuj się
Opis

Kurs kształtuje mentalność ewangelizacyjną oraz zapewnia przekaz wiedzy i poznanie narzędzi niezbędnych do skutecznej ewangelizacji. Celem kursu jest uformować ewangelizatorów, aby umieli w twórczy sposób przekazywać Kerygmat.

Jest to pierwszy kurs drugiego etapu formacji SESA.

Koszt kursu: w trakcie ustalania (informację zamieścimy w najbliższym możliwym terminie).

Przy zapisie na kurs prosimy o wpłatę zaliczki w kwocie 100 zł.
Numer konta otrzymasz w mailu, po wypełnieniu formularza zapisu na kurs.

Forma kursu:

Kurs odbywa się w trybie stacjonarnym z noclegami.

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Czy warto? Poniżej możesz przeczytać co mają do powiedzenia osoby, które ten kurs już przeżyły.

Testimonials
Otrzymałem nowe życie, na nowo przepracowałem swoje ja. Piękny czas. Bóg to pięknie zaplanował. Faktycznie, ktoś mi powiedział, że tu będzie "ciężko"...  Nikomu tak nie powiem, było cudownie. Jezus jest najlepszym planownikiem 🙂
Łukasz, 33 lata
Testimonials
Doświadczenie mocy Ducha Świętego, w momencie gdy moje siły fizyczne zawodziły, po modlitwie powracały, a emocje wyciszały się. Mogłam ukończyć ten kurs z radością. Doświadczyłam radości, że mogę mówić o miłości Boga i Jego działaniu w moim życiu.
Ewa, 72 lata
Testimonials
Dzielenie się sobą z innymi i dzielenie się Jezusem - Słowem Bożym - to najbardziej satysfakcjonujące doświadczenie tego kursu.
Beata, 36 lat
Testimonials
Otrzymałam doświadczenie Bożej miłości oraz wolności Dziecka Bożego. Poczułam radość i wolność jaka może mi dać Duch Święty. Pozbyłam się lęku przed mówieniem o Jezusie. Ogromną wartością było dla mnie bycie we wspólnocie.
Ewa, 36 lat
Testimonials
Otrzymałem siłę by mówić otwarcie o Jezusie, bez wstydu. Poczułem, że Jezus daje mi moc by iść i głosić kerygmat.
Jacek, 48 lat
Testimonials
Bóg się o mnie niesamowicie zatroszczył, zabrał lęk i ograniczenia. Duch Święty wlał taki pokój w moje serce i czułam namacalnie Jego prowadzenia. Doświadczyłam zatroskania o mnie mojej wspólnoty i poczułam po raz kolejny, ze to moje miejsce. Jezus szedł cały czas przede mną i pokazywał moje niedomagania i grzech. Wlał w moje serce gorliwość do Słowa Bożego. Alleluja!
Monika, 32 lata
Testimonials
Kurs Paweł to największa przygoda w moim życiu. Jezus na nowo stał mi się bliski, poczułam wielkie pragnienie bycia z Nim. Doświadczyłam ogromnej łaski bycia we wspólnocie, lata bez Jezusa i wspólnoty to były smutne lata, nie chcę dalej iść sama! Duch Święty przełamuje wszelkie granice, słabości i niedomagania. Bóg Jest Dobry!
Justyna, 34 lata
Testimonials

To najwspanialszy kurs na jakim byłam! Bóg już pierwszego dnia zaczął zabierać obawy związane z tym kursem, posyłając na niego tak wspaniałych ludzi. Dał mi doświadczyć kolejny raz jak bardzo mnie kocha i troszczy się o mnie nawet w najbardziej przyziemnych sprawach, ode mnie wymagając tylko jednego - totalnego zaufania. W chwilach całkowitej niemocy doświadczałam również prowadzenia Ducha Świętego - to on zabrał niepokój, ludzkie ograniczenia, dając odwagę, pomysły, gorliwość.

Dobrosława, 39 lat
Testimonials

Nauczyłam się pokory, wielokrotnie przekroczyłam swoje granice – to pozwoliło mi na zrobienie kroku wiary. Zobaczyła, że właśnie wtedy dałam się prowadzić Duchowi Świętemu. Odkryłam, że Bóg powołał mnie do bycia ewangelizatorem.

Jagoda, 35 lat
Testimonials

Najważniejsze doświadczenie z tego kursu to to, że bez Jezusa się nie da, bo jestem słaby. Otrzymałem: pokorę, pokorę, pokorę; prawdę o sobie; radość ze służby Bogu

Robert, 29 lat

Detale

Start:
29 lipca ~ 18:00
Koniec:
7 sierpnia ~ 21:00
Wydarzenie Tagi:

Mapa

Zakład Salezjański w Oświęcimiu ul. Władysława Jagiełły 10
Oświęcim, 32-600
+ Google Map