Kurs Nowe Życie, Ujsoły

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Nowe Życie, Ujsoły

14 lutego ~ 18:00 - 16 lutego ~ 14:00

Ujsoły, Parafia św. Józefa Robotnika ul. Ks. Prałata Piotrowskiego 10
Ujsoły, 34-371
Skontaktuj się
Opis

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Cel: nawiązać lub odnowić swoją więź z Jezusem Chrystusem i odrodzić się w Duchu Świętym (kurs podstawowy – pierwszy kurs formacji SESA).

Dla kogo: dla wszystkich osób pełnoletnich.

Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie, Życie dziecka Bożego i Dziedzica Jego Królestwa, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie! Będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem i Kościołem.

Kurs jest przeprowadzany w formule dochodzonej (bez noclegów).

Galeria z poprzednich edycji

Nowe Życie

Świadectwa

Świadectwa
Na kursie otrzymałam nowe spojrzenie na moje życie. Poczułam, że nie jestem sama z moim krzyżem, że jest ktoś kto cały czas pomaga mi go nieść i podnosi mnie gdy upadam. Kurs zmotywował mnie do podjęcia dalszych kroków i zmian w moim życiu. Największym doświadczeniem było zstąpienie Ducha Świętego i otrzymanie pokoju.
Marzena, 35 lata
Świadectwa
Kurs był dla mnie darem prawdziwej miłości, pokoju i nadziei w Jezusie - moim Panu, bracie, przyjacielu. Bóg jest moim kochanym Tatą, Jezus bratem, a Duch Święty pocieszycielem, nadzieją, miłością.
Basia, 40 lat
Świadectwa
Otrzymałem łaskę spotkania z Panem Jezusem, Ojcem, i Duchem Świętym.  Otrzymałem również nadzieję na lepsze życie. Uznałem, że Jezus Chrystus jest moim Królem.
Wiesław, 49 lat
Świadectwa
Otrzymałam łaskę lepszego, głębszego spojrzenia na życie. Jezus był zawsze we mnie, lecz poprzez kurs zrozumiałam moc, która otrzymuję. Myślałam, że mam intuicję, podświadomość - lecz wiem teraz, że to Duch Święty.
Katarzyna, 40 lat
Świadectwa
Miałam okazję aby przekonać się o miłości Ojca, obrać Pana Jezusa moim Panem, Bogiem i Królem oraz doświadczyć pokoju od Ducha Świętego. Upewniłam się, że Jezus jest Droga, Prawdą i Życiem.
Basia, 54 lata
Świadectwa
Otrzymałam łaskę wybaczenia. Wiem, że Jezus jest ze mną. Mogę być słaba bo on mi pomoże. Wybacza mi i jak upadnę to mnie podniesie - bo mnie kocha. Modlitwa kogoś w mojej intencji ma wielką moc.
Agnieszka, 38 lat
Świadectwa

Otrzymałam doświadczenie kolejnego zaproszenia do zmiany życia. Uświadomiłam sobie, że wszystko zaczyna się od Bożej Miłości, którą należy jedynie przyjąć i iść za nią bez lęku.

Mariola, 58 lat
Świadectwa

Prosiłam o dar miłości, cierpliwości, zrozumienia - i otrzymałam ten dar.

Irena, 67 lat
Świadectwa

Otrzymałam spokój serca i pewność, że Bóg jest zawsze przy mnie z miłością Ojcowską. Czuję, że On naprawdę jest i że Mu na mnie zależy.

Grażyna, 58 lat
Świadectwa

Oczami duszy zobaczyłam serce kochającego Boga i pewność, że On zawsze przy mnie jest i mnie prowadzi.

Joanna, 53 lata
Świadectwa

Na kursie uświadomiłem sobie jaką MIŁOŚCIĄ obdarza mnie Bóg, również warto być dumnym z wiary w Jego miłość. Bóg kocha nasz wszystkich niezależnie od tego ile nagrzeszyliśmy.

Marcin, lat 22
Świadectwa

Na kursie otrzymałam zapewnienie, że Bóg działa w każdej przestrzeni mojego życia, że warto Mu zaufać. Poprzez sakramenty, czytanie Słowa Bożego, modlitwę osobistą i wspólnotową mogę przebywać w Jego stałej obecności w każdej chwili życia. Uznaję Jezusa jako Pana mojego życia. To nie ja – ale On króluje.

Maria, lat 30
Świadectwa

Otrzymałem umocnienie wiary w Bożą miłość bez względu na moją miłość do Boga. Teraz wierzę, że On jest zawsze przy mnie, umacnia mnie, że jest moim Panem i Zbawicielem. Otrzymałem wiarę w Ducha Świętego, że jeśli tylko zaufam, poproszę to wtedy w każdym miejscu, czasie, sprawie On pomoże mi rozeznać co jest dla mnie dobre, właściwe. Jestem mocniejszy aby mówić i świadczyć o Bogu, o Bożej miłości.

Włodzimierz, lat 60
Świadectwa

Na tym kursie otrzymałem motywację do działania i oddania się w pełni Panu Jezusowi, doświadczenie bliskości Boga.

Wojtek, lat 40
Świadectwa

Na tym kursie doświadczyłam, że Bóg mnie kocha mimo moich grzechów, jakie by nie były i zawsze chce być przy mnie.

Grażyna, 62 lata
Świadectwa

Po kursie Nowe Życie otrzymałam wielki spokój, wewnętrzną radość, a jednocześnie zostałam naładowana energią i chęcią poznania Jezusa bliżej, chęcią dzielenia się Jezusem z innymi. Czuję w sobie taką lekkość, która powoduje, że jestem szczęśliwa.

Urszula, 34 lata
Świadectwa

Otrzymałem w czasie kursu niezliczone łaski. Po kursie uzmysłowiłem sobie, że mogę moje sprawy oddać mojemu Jedynemu Królowi: Jezusowi. Niech On je poprowadzi. Niech będzie obecny we wszystkich strefach mojego życia, w moich relacjach rodzinnych, w pracy, w chorobach, radościach i w moich smutkach.

Rafał, 39 lat
Świadectwa

Zrozumiałam, że tylko otwarcie się na Jezusa – szczera modlitwa, spowiedź, msza święta i nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem to moje życie.

Irena, 70 lat
Świadectwa

Bóg wypełnił moją pustą część w sercu, która zawsze była i czułem, że czegoś brakuje. Przyjąłem Boga do serca i mam nadzieję, to wiem, że Duch Święty mnie na nowo ożywi, da mi nowe życie. Pewnie będzie  to proces, ale chcę się  temu poddać. Duch święty, jak wiatr owiewa mnie, daje mi rześkość i nie mogę się tylko na to blokować lub ograniczać tego. Chcę przyjąć ten dar za darmo, tak, aby aż się  przelewało.

Krzysztof, 39 lat
Świadectwa

Otrzymałam łaskę radości, doświadczenia żywej wspólnoty, żywego Boga. Bóg pokazał i dał mi doświadczyć przez grupę ewangelizatorów, że jestem dziedzicem Królestwa Niebieskiego, że jestem umiłowaną córką samego Boga. Doświadczyłam czym jest grzech przez kajdany i to, że Jezus potrafi mnie wyciągnąć z największego bagna. Poznałam, że teraz nie muszę mówić „muszę, ale „chcę”

Sabina, 37 lat

Detale

Start:
14 lutego ~ 18:00
Koniec:
16 lutego ~ 14:00
Wydarzenie Tagi:

Mapa

Ujsoły, Parafia św. Józefa Robotnika ul. Ks. Prałata Piotrowskiego 10
Ujsoły, 34-371
+ Google Map