Kurs Nowe Życie, Ujsoły

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Kurs Nowe Życie, Ujsoły

14 lutego ~ 18:00 - 16 lutego ~ 14:00

Ujsoły, Parafia św. Józefa Robotnika ul. Ks. Prałata Piotrowskiego 10
Ujsoły, 34-371
Skontaktuj się
Opis

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Cel: nawiązać lub odnowić swoją więź z Jezusem Chrystusem i odrodzić się w Duchu Świętym (kurs podstawowy – pierwszy kurs formacji SESA).

Dla kogo: dla wszystkich osób pełnoletnich.

Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie, Życie dziecka Bożego i Dziedzica Jego Królestwa, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie! Będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem i Kościołem.

Kurs jest przeprowadzany w formule dochodzonej (bez noclegów).

Galeria z poprzednich edycji

Nowe Życie

Świadectwa

Świadectwa

Otrzymałam doświadczenie kolejnego zaproszenia do zmiany życia. Uświadomiłam sobie, że wszystko zaczyna się od Bożej Miłości, którą należy jedynie przyjąć i iść za nią bez lęku.

Mariola, 58 lat
Świadectwa

Prosiłam o dar miłości, cierpliwości, zrozumienia - i otrzymałam ten dar.

Irena, 67 lat
Świadectwa

Otrzymałam spokój serca i pewność, że Bóg jest zawsze przy mnie z miłością Ojcowską. Czuję, że On naprawdę jest i że Mu na mnie zależy.

Grażyna, 58 lat
Świadectwa

Oczami duszy zobaczyłam serce kochającego Boga i pewność, że On zawsze przy mnie jest i mnie prowadzi.

Joanna, 53 lata
Świadectwa

Na kursie uświadomiłem sobie jaką MIŁOŚCIĄ obdarza mnie Bóg, również warto być dumnym z wiary w Jego miłość. Bóg kocha nasz wszystkich niezależnie od tego ile nagrzeszyliśmy.

Marcin, lat 22
Świadectwa

Na kursie otrzymałam zapewnienie, że Bóg działa w każdej przestrzeni mojego życia, że warto Mu zaufać. Poprzez sakramenty, czytanie Słowa Bożego, modlitwę osobistą i wspólnotową mogę przebywać w Jego stałej obecności w każdej chwili życia. Uznaję Jezusa jako Pana mojego życia. To nie ja – ale On króluje.

Maria, lat 30
Świadectwa

Otrzymałem umocnienie wiary w Bożą miłość bez względu na moją miłość do Boga. Teraz wierzę, że On jest zawsze przy mnie, umacnia mnie, że jest moim Panem i Zbawicielem. Otrzymałem wiarę w Ducha Świętego, że jeśli tylko zaufam, poproszę to wtedy w każdym miejscu, czasie, sprawie On pomoże mi rozeznać co jest dla mnie dobre, właściwe. Jestem mocniejszy aby mówić i świadczyć o Bogu, o Bożej miłości.

Włodzimierz, lat 60
Świadectwa

Na tym kursie otrzymałem motywację do działania i oddania się w pełni Panu Jezusowi, doświadczenie bliskości Boga.

Wojtek, lat 40
Świadectwa

Na tym kursie doświadczyłam, że Bóg mnie kocha mimo moich grzechów, jakie by nie były i zawsze chce być przy mnie.

Grażyna, 62 lata
Świadectwa

Po kursie Nowe Życie otrzymałam wielki spokój, wewnętrzną radość, a jednocześnie zostałam naładowana energią i chęcią poznania Jezusa bliżej, chęcią dzielenia się Jezusem z innymi. Czuję w sobie taką lekkość, która powoduje, że jestem szczęśliwa.

Urszula, 34 lata
Świadectwa

Otrzymałem w czasie kursu niezliczone łaski. Po kursie uzmysłowiłem sobie, że mogę moje sprawy oddać mojemu Jedynemu Królowi: Jezusowi. Niech On je poprowadzi. Niech będzie obecny we wszystkich strefach mojego życia, w moich relacjach rodzinnych, w pracy, w chorobach, radościach i w moich smutkach.

Rafał, 39 lat
Świadectwa

Zrozumiałam, że tylko otwarcie się na Jezusa – szczera modlitwa, spowiedź, msza święta i nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem to moje życie.

Irena, 70 lat
Świadectwa

Bóg wypełnił moją pustą część w sercu, która zawsze była i czułem, że czegoś brakuje. Przyjąłem Boga do serca i mam nadzieję, to wiem, że Duch Święty mnie na nowo ożywi, da mi nowe życie. Pewnie będzie  to proces, ale chcę się  temu poddać. Duch święty, jak wiatr owiewa mnie, daje mi rześkość i nie mogę się tylko na to blokować lub ograniczać tego. Chcę przyjąć ten dar za darmo, tak, aby aż się  przelewało.

Krzysztof, 39 lat
Świadectwa

Otrzymałam łaskę radości, doświadczenia żywej wspólnoty, żywego Boga. Bóg pokazał i dał mi doświadczyć przez grupę ewangelizatorów, że jestem dziedzicem Królestwa Niebieskiego, że jestem umiłowaną córką samego Boga. Doświadczyłam czym jest grzech przez kajdany i to, że Jezus potrafi mnie wyciągnąć z największego bagna. Poznałam, że teraz nie muszę mówić „muszę, ale „chcę”

Sabina, 37 lat
Świadectwa

Na kursie doświadczyłam namacalnej obecności Ducha Świętego i ogromnego pokoju serca.

Edyta, 28 lat
Świadectwa

Wspaniałym jest poczuć moc miłości Bożej.

Danuta, 53 lata
Świadectwa

Duch Święty napełnił mnie i mogę więcej, moje grzechy są obmyte krwią Jezusa.

Alicja, 59 lat
Świadectwa

Bóg jest wielki.

Grzegorz, 36 lat
Świadectwa

Doznałem wielkiego uczucia jakiego nigdy wcześniej nie doznałem.

Józek, 58 lat
Świadectwa

Doświadczenie woli Bożej.

Dominika, 19 lat

Detale

Start:
14 lutego ~ 18:00
Koniec:
16 lutego ~ 14:00
Wydarzenie Tagi:

Mapa

Ujsoły, Parafia św. Józefa Robotnika ul. Ks. Prałata Piotrowskiego 10
Ujsoły, 34-371
+ Google Map