Kurs Nowe Życie, Manchester

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Nowe Życie, Manchester

8 października ~ 18:00 - 10 października ~ 17:30

Manchester, kościół pw. Miłosierdzia Bożego 196 Lloyd Street
North Manchester, United Kingdom
Koszt:£35
Skontaktuj się
Opis

A gdyby spojrzeć na swoje życie z nowej perspektywy? Na codzienność, relacje, pracę, obowiązki, radości i sukcesy, rozczarowania i wyzwania. Zmienić punkt widzenia, wyjść poza znane, oswojone myślenie i działanie.

Chcesz spróbować? Z Jezusem to możliwe! Gdy On przychodzi wszystko się przemienia. Daj się zaskoczyć! Zaufaj Mu!

Cel: W czasie kursu będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem w mocy Ducha Świętego, doświadczyć radości spotkania z Bogiem.

To pierwszy kurs pierwszego etapu formacji SESA.

Dla kogo: dla wszystkich.

Koszt kursu: £ 35

Zaliczkę w wysokości £ 15 należy wpłacić do 26.09.2021. Numer konta otrzymasz w mailu, po wypełnieniu formularza zapisu na kurs.

Kurs odbywa się w trybie dochodzonym, bez noclegów. Uczestnik organizuje nocleg we własnym zakresie.

Prosimy rodziców o zostawienie dzieci z bliskimi, ponieważ podczas kursu nie będzie możliwości opieki.

 

Czas trwania kursu:
piątek – początek 18:00; sobota – godziny zostaną podane w trakcie kursu; niedziela 13:00-ok.17:30

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Czy warto? Poniżej możesz przeczytać co mają do powiedzenia osoby, które ten kurs już przeżyły.

Testimonials

Na tym kursie otrzymałam od Boga pewność, że nie musi być wszystko idealnie w moim życiu poukładane,aby On do niego przyszedł. Bóg chce być w tych miejscach mojego życia, w których nie pomyślałabym, że On chce działać i chce działać już teraz.

Agata, 19 lat
Testimonials

Na kursie otrzymałam pewność tego, że Jezus jest w moim życiu najważniejszy. Droga, którą idę potrzebuje oszlifowania we wspólnocie - to wskazówka, której jestem pewna. Mam też pragnienie w sercu, żeby dzielić się doświadczeniem Boga. Tak naprawdę uwierzyłam, że BÓG mnie prowadzi i kocha. 

Mariola, 56 lat
Testimonials

Na kursie doświadczyłem Bożej miłości, która mnie akceptuje i wspiera. Wierzę, że Nowe Życie jest dla mnie możliwe. Doświadczyłem, że Jezus jest moim Panem i niczego nie muszę się obawiać - On jest. Pan Bóg jest wierny swoim obietnicom.

Daniel, 39 lat
Testimonials

Na kursie doświadczyłam otwartości na drugiego człowieka, poczucia życia we wspólnocie. Wzrosła moja wiara, pogodziłam się z własną przeszłością. Już wiem, że tylko życie z Bogiem ma tak naprawdę sens. Bóg jest Królem Królów i Panem Panów, w Nim cała wiara, nadzieja i miłość na wieki.

Magda, 28 lat
Testimonials

Na kursie poznałem wielu dobrych ludzi, doświadczyłem miłości Boga oraz tego, że On jest dobry, czego często nie dostrzegają nasze oczy. Otrzymałem nowy zapał i siłę, by trwać przy Nim, by zmieniać swoje życie na lepsze, walczyć z tym co złe, kochać i pomagać innym z Bożą pomocą. Bóg jest, kocha i odpowiada!

Michał, 20 lat
Testimonials

Otrzymałam od Boga pewność Jego bezinteresownej Miłości, przekonanie, że jest ze mną zawsze - jest teraz, był przedtem i będzie potem, że On ogarnia całe moje życie - mnie, rodzinę, męża, dzieci, pracę. Duch Święty działa bez względu na wszystko.

Gosia, 43 lata
Testimonials

Otrzymałem od Boga nowe poznanie, odczucie Jego miłości do mnie. Pokazał mi, że moje stare życie, zła przeszłość od tego momentu nie mają znaczenia. On kasuje, zapomina, bo dla Niego ważne jest to kim obecnie jestem. Bóg dał mi łaskę bym mógł w dalszą wędrówkę życia kroczyć z Nim, za Nim i w Nim. Daje mi nowe życie, piękne życie.

Mateusz, 24 lata
Testimonials

Otrzymałem pewność, że nie jestem sam oraz radość i siłę do dalszego działania w każdej sferze swojego życia. Odzyskałem połączenie z Bogiem.

Krzysiek, 39 lat
Testimonials

Doświadczyłam wszechogarniającej miłości! Otrzymałam wiarę, nadzieję i miłość oraz pewność że Bóg zawsze był ze mną, że jest i nie zostawi mnie pomimo moich słabości.

Jadwiga
Testimonials

Otrzymałam pewność, że Bóg działa w moim życiu, że nie jestem sama i jedyne co muszę zrobić to pozwolić się Bogu kochać.

Kasia, 19 lat

Detale

Start:
8 października ~ 18:00
Koniec:
10 października ~ 17:30
Koszt:
£35
Wydarzenie Tagi:
Manchester, kościół pw. Miłosierdzia Bożego 196 Lloyd Street
North Manchester, United Kingdom