Kurs Rafael, Bystra

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Kurs Rafael, Bystra

5 czerwca ~ 18:00 - 7 czerwca ~ 14:00

Bystra “Nazaret” ul. Kościelna 20
Bystra, 43-360
Koszt:170zł
Skontaktuj się
Opis

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Kurs autorski SECiM.

Cel: Wejść na drogę uzdrowienia wewnętrznego.

Dla kogo: dla wszystkich.

Zawartość: Rafael (Bóg uzdrawia) – to imię jednego z archaniołów. Archanioł Rafael będzie naszym przewodnikiem w tym kursie uzdrowienia wewnętrznego.

 

Kurs jest przeprowadzany w formule stacjonarnej (z noclegami).

Opłata za kurs może ulec zmianie.

Galeria z poprzednich edycji

Kurs Rafael

Świadectwa

Świadectwa

Otrzymała łaskę oczyszczenia. To był czas mojego rozprawienia się z przeszłością, moją historią. Jezus sprawił, że dzisiaj mogę z podniesiona głową pojechać do domu i zacząć nowy etap życia.

Jadwiga, 45 lat
Świadectwa

Otrzymałam spokojne serce wypełnione Bożą obecnością. Lęki, które mi towarzyszyły przez dzieciństwo zostały zabrane. Zaakceptowałam siebie taką jaka jestem.

Paulina, 27 lat
Świadectwa

Moja niewiedza przerodziła się w wiedzę. Otrzymałem uzdrowienie oraz wiarę bez ograniczeń. Przebaczyłem krzywdy mojemu Tacie i jego rodzinie.

Rafał, 33 lata
Świadectwa

Poczułem obecność Boga podczas modlitwy, zapewnienie o Bożej miłości. Uzdrowienie duszy z nałogu narkomanii. Zaleczenie ran z przeszłości. Wybaczenie swoim winowajcom i sobie samemu. Oddałem całe moje cierpienie Bogu.

Michał,23 lata
Świadectwa

Bóg jest dobry. Na kurs przyjechałam, aby prosić Jezusa, abym mogła zamknąć pewien etap w swoim życiu. Konkretnie chodziło o zranienia, które mi utrudniały przebaczenie. Doświadczyłam  łaski przebaczenia i uzdrowienia. Chwała Panu.

Bogusia, 50 lat
Świadectwa

Bóg leczył moją duszę, ducha i ciało. Pomógł mi zrzucić obarczanie siebie winą za skutki życia wcześniejszego. Dał mi dar przebaczenia tym wszystkim, którzy w przeszłości zranili mnie i przebaczenia sobie. Skruszył moje serce. Czuję się zdrowsza fizycznie i pełna radości.

Anna,63 lata
Świadectwa

Otrzymałam od Boga uwolnienie od ciężaru, który nosiłam w poranionym sercu i duszy. Otrzymałam jego pomoc i błogosławieństwo, aby ten ciężar zostawić i iść dalej.

Ewelina, 34 lat
Świadectwa

Poczułam ogromną wolność w sercu, doświadczyłam Miłosierdzia Bożego i zobaczyłam jak Bóg mnie ukochał. Zobaczyłam siebie w pełni szczęścia gdy jestem blisko Boga.

Jola, 33 lata
Świadectwa

Otrzymałem świadomość, że moja historia jest ważna, ale nie może determinować mojego dalszego życia. Tylko od mojej decyzji zależy zostawienie przeszłości za sobą i pójście za Jezusem.

Dawid, 30 lat
Świadectwa

Tylko Bóg uzdrawia.

Jarek, 41 lat
Świadectwa

Na kursie ? Rafael? Pan Bóg, przywrócił mi radość wewnętrzną, wlał w moje serce pragnienia i odwagę do podejmowania decyzji. Zmienił moje skrzywione patrzenie na samą siebie. Wierzę, że Pan Bóg dokonał we mnie uzdrowienia z depresji, z którą zmagam się od dłuższego czasu.

Natalia, 26 lat
Świadectwa

Otrzymałem siłę do przebaczenia mojemu tacie. Pozbyłem się wieloletniego żalu i niezgody, które wynikały z przeżytych krzywd. Zrozumiałem ich sens. Zrozumiałem, że WSZYSTKO, co wydarzyło się w moim życiu, wszelkie krzywdy, były ZAWSZE pod kontrolą Boga.

Grzegorz, 37 lat
Świadectwa

Odpowiedź, że krzyż to nie tylko cierpienie, ale droga do zbawienia i życie w wolności.

Kasia, 35 lat
Świadectwa

Otrzymałem łaskę wniknięcia w głąb historii mojego życia i receptę jak uzdrowić się z tego, co czyni mnie chorym. Wiem już także że : wszystko mogę w Tym który mnie umacnia.

Grzesiek, 36 lat
Świadectwa

Wieżę w to że bóg uzdrawia, dodaje sił, kocha mnie bezgranicznie i zawsze się o mnie troszczy.

Zbyszek, 46 lat
Kurs Rafael

Świadectwa

Świadectwa

Na kursie otrzymałam uzdrowienie serca, które było poranione, rozbite i nie potrafiło wybaczyć. Poczułam się jakby Jezus na miejsce mojego poranionego serca wstawił swoje serce, pełne pokoju, wybaczenia i miłości. Doświadczałam nieopisanej miłości, która wypełniła mnie po brzegi.

Ania, 35 lat
Świadectwa

Wieżę w to że bóg uzdrawia, dodaje sił, kocha mnie bezgranicznie i zawsze się o mnie troszczy.

Zbyszek, 46 lat
Świadectwa

Tylko Bóg uzdrawia.

Jarek, 41 lat

Detale

Start:
5 czerwca ~ 18:00
Koniec:
7 czerwca ~ 14:00
Koszt:
170zł
Wydarzenie Tagi:

Mapa

Bystra “Nazaret” ul. Kościelna 20
Bystra, 43-360
+ Google Map
Strona: http://www.nazaret.bystra.pl/