Kurs Andrzej, Oświęcim

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Andrzej, Oświęcim

20 sierpnia ~ 15:00 - 22 sierpnia ~ 14:00

Oświęcim, Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych (salezjanie) ul. Jagiełły 8
Oświęcim, 32-600
Skontaktuj się
Opis

Zapisy na kurs odbywają się poprzez bezpośredni kontakt SECiM z liderami Szkół Ewangelizacji, do których zostanie skierowana korespondencja mailowa.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Cel: Wyposażyć członków ekip w nową metodologię by móc realizować Kursy Programu Formacji Szkół Ewangelizacji Święty Andrzej.

Dla kogo: dla członków szkół ewangelizacji SESA, szczególnie posługujących w ekipach kursów, po uzgodnieniu prowadzącego szkołę z biurem SECiM.

Zawartość: Seminarium teoretyczno-praktyczne dla członków szkół ewangelizacji SESA, którzy przeżyli co najmniej 4 kursy SESA oraz chcą poznać fundamenty metodologii SESA.

Schemat:

Prezentacja

  1. Nowa mentalność
  2. Entuzjasta komunikacji
  3. Dydaktyka i metodologia
  4. Schemat interaktywny

Konkluzja

Kurs jest przeprowadzany w formule stacjonarnej (z noclegami).

Opłata za kurs może ulec zmianie.

Galeria z poprzednich edycji

Andrzej

Świadectwa

Świadectwa

Na kursie otrzymałam narzędzia, które pomogą mi by nie „zasiedzieć się”, „zastać” w swoim toku rozumowania, swoich przyzwyczajeniach, swoich schematach, które nie pchają mnie do przodu. Potrzebowałam nowej wizji, mentalności, na kursie zrozumiałam jak bardzo jest to kluczowe w mojej drodze z Panem.

Diana, 35 lat
Świadectwa

Na kursie otrzymałam zachętę, aby patrzeć dalej.  Potwierdzenie, że mogę marzyć o rzeczach wielkich, bo to Bóg daje siłę, aby je zrealizować. Nową mentalność – chcę doświadczać nowych rzeczy i w nowy sposób je realizować. Wszystko mogę  w Tym, który mnie umacnia.

Basia, 51 lat
Świadectwa

Pan Bóg pokazał mi i zaprosił przede wszystkim do tego, żeby żyć w takiej postawie otwartości na zmiany dotyczące mojej posługi i jej wyobrażeń, ale także zmiany dotyczące całego życia. Też do tego, żeby traktować te zmiany jako coś dobrego i koniecznego do coraz lepszej i bardziej owocnej ewangelizacji. Otwartość na zmiany, które pokazuje Pan Bóg może być początkiem i sposobem jeszcze lepszej i owocnej ewangelizacji.

Anna, 24 lata

Detale

Start:
20 sierpnia ~ 15:00
Koniec:
22 sierpnia ~ 14:00
Wydarzenie Tagi:

Mapa

Oświęcim, Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych (salezjanie) ul. Jagiełły 8
Oświęcim, 32-600
+ Google Map
Strona: www.sanktuarium-oswiecim.pl