Kurs Jan, Manchester

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Jan, Manchester

29 kwietnia ~ 18:00 - 2 maja ~ 14:00

Koszt: £45
Skontaktuj się
Opis

Poznaj swoją rolę w planie zbawienia, który Bóg powierzył Jezusowi. Stań się uczniem Jezusa, który szerzy Boże Królestwo na tym świecie.

Jest to trzeci kurs pierwszego etapu formacji SESA.

Dla kogo – dla osób po kursie Nowe Życie i Emaus.

Koszt kursu: £45

Zaliczkę w wysokości £15 należy wpłacić do 21.04.2022.
Numer konta otrzymasz w mailu, po wypełnieniu formularza zapisu na kurs.

Forma kursu:

Kurs odbywa się w trybie dochodzonym, bez noclegów. Uczestnik organizuje nocleg we własnym zakresie.
Prosimy rodziców o zostawienie dzieci z bliskimi, ponieważ podczas kursu nie będzie możliwości zapewnienia opieki.

Czas trwania kursu:
piątek – początek ok. 18:00, zakończenie w poniedziałek

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Czy warto? Poniżej możesz przeczytać co mają do powiedzenia osoby, które ten kurs już przeżyły.

Testimonials

Na kursie otrzymałem umocnienie w tym, że jestem uczniem Jezusa. Pomimo trudności chcę iść za Jezusem, głosić Go i przyciągać do Niego innych ludzi. Doświadczyłem tego, że Bóg mi naprawdę ufa, nigdy ze mnie nie zrezygnuje i chce mnie upiększać na swój obraz.

Dawid
Testimonials
Otrzymałem wiadomość swojej biedy przy pełnym przyjęciu Jezusa i Jego pracę nade mną. Poczułem obecność Boga we Wspólnocie
ks. Adam, 29 lat
Testimonials
Otrzymałem łaskę zrozumienia, że nie wystarczy głosić, ale trzeba poddać się formowaniu przez Jezusa, aby móc formować innych. Dzielić się Jezusem i Słowem Bożym, aby formować innych na uczniów w szkole Jezusa.
ks. Alfred, 72 lata
Testimonials
Na tym kursie otrzymałem doświadczenie Pana Boga, który posyła i który nie tylko mnie kocha, ale przeze mnie chce kochać także inne swoje dzieci. Otrzymałem łaskę skoncentrowania się na misji, a nie na sobie samym. Czynienie innych uczniami jest podstawą mojego rozwoju.
ks. Leszek, 27 lat
Testimonials
Otrzymałem wielką radość z tego, że Jezus wybrał mnie na swojego ucznia, takiego jakim jestem. Jezus jako mistrz stał się dla mnie bliższy i poczułem, że chcę być bliżej Niego w różnych sytuacjach mojego życia. Doświadczyłem wdzięczności za to, co Jezus już zrobił, formując mnie jako ucznia i przypomniał mi, abym formował uczniów. To zaszczyt być uczniem Jezusa
ks. Adam, 37 lat
Testimonials

Otrzymałem dużo Bożej miłości. Pan pokazał mi jak mnie kształtuje nawet przez trudne sytuacje, czy wydarzenia. On jest blisko i to On prowadzi. Bóg przypomniał mi o tym, że mam czynić uczniów będąc dla innych świadkiem życia z Jezusem oraz modlitwy bycia z Panem.

ks. Tomasz, 32 lata
Testimonials

Zostałam przekonana o tym, że Bóg po raz kolejny się o mnie upomniał. Na nowo uwierzyłam, że Pan ma na mnie plan lepszy od mojego własnego. Bowiem powołał mnie na swojego ucznia, a problemy i porażki, które ostatnio przeżywam są procesem mojego oczyszczenia, które jest niezbędne do tego, aby Ewangelię nieść innym.

Monika, lat 51
Testimonials

Na tym kursie doświadczyłam ogromnej miłości ze strony Jezusa. Jezus krok po kroku dokonywał oczyszczania wszystkich aspektów mojego życia i w sposób bardzo realny pokazał mi, które obszary wymagają poprawy, uleczenia, oczyszczenia. Doświadczenie pewności, że droga ucznia Jezusa jest drogą jedyną i absolutnie najlepszą. Tą drogą chcę podążać.

Renata, lat 47
Testimonials

Na tym kursie otrzymałam poświadczenie, że jestem uczniem Jezusa i jego apostołem, że prześladowania i wyśmiewanie mojego bycia we wspólnocie jest normalne, że łamanie to proces mojego oczyszczania i formowania. Jezus jest moim jedynym nauczycielem, za Nim chcę kroczyć.

Joanna, lat 40
Testimonials

Otrzymałem od Boga na tym kursie świadomość uczniostwa, świadomość formacji. Uświadomiłem sobie znaczenie relacji ucznia i to jak ważna jest harmonia. Zapragnąłem, aby to Jezus był moim jedynym Nauczycielem, aby mnie oczyszczał, formował. Abym w jakikolwiek sposób mógł nieść Go dalej innym. Pogłębiłem swoją pewność, że chcę iść dalej, wzrastać tylko z tą Wspólnotą. To nie było ładowanie baterii, ale podłączenie do reaktora atomowego.

Grzegorz, lat 36

Detale

Start:
29 kwietnia ~ 18:00
Koniec:
2 maja ~ 14:00
Koszt:
£45
Wydarzenie Tagi: