Kurs Ignacy, Online

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Kurs Ignacy, Online

5 lutego ~ 18:00 - 7 lutego ~ 14:00

Platforma Zoom Polska
Koszt:50zł
Skontaktuj się
Opis

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Kurs Ignacy – poświęcony rozeznawaniu duchowemu w codzienności.

Koszt kursu: 50zł

Kurs odbywa się na przez internet na platformie Zoom. Poniżej link do strony z której można pobrać program w wersji na komputery stacjonarne.

Czy warto? Poniżej możesz przeczytać co mają do powiedzenia osoby które ten kurs już przeżyły.

Testimonials

Poznałam prawdę i przyjęłam ją do wiadomości. To moja wada, którą wypierałam, a ona mnie niszczyła. Dotyczyła tylko mnie, więc niech tam sobie, na bok, do zamrażarki. Teraz wiem, muszę się z nią zmierzyć, aby mieć pokój serca. Najważniejsze doświadczenie – nie zmieniaj decyzji, gdy jest Ci źle i nie podejmuj decyzji, gdy jesteś w kryzysie.

Halina, 61 lat
Testimonials

Otrzymałam konkretne narzędzia do tego, by decyzje podjęte w procesie rozeznawania prowadziły mnie zawsze w stronę Boga. Zachęta, by budować jeszcze głębszą więź z Bogiem, być wytrwałą i nie poddawać się. Wytrwale dążyć do celu, nawet wtedy gdy po drodze podejmę niewłaściwą decyzję, zawsze mogę rozeznawanie rozpocząć na nowo. Kurs wzbudził we mnie jeszcze głębsze pragnienie doświadczania Boga w codzienności i życia dla Jego chwały.

Sabina, 44 lata
Testimonials

Otrzymałam światło jak i według jakich kryteriów podejmować decyzje oraz poznanie jakie uczucia mogą towarzyszyć decyzji i żeby nie podejmować swoich decyzji w strapieniu. Aby podejmować trafne i właściwe decyzje trzeba ciągle i wytrwale budować więź z Bogiem, ale nie w pojedynkę, ale w zdrowej formacji.

Edyta, 46 lat
Testimonials

Bóg dał mi znów wiele cennych informacji, wiele dobrego czasu dla mnie i dla mego wzrastania w mojej wspólnocie. Zrozumiałam, że jeżeli jestem wzburzona to wtedy nie podejmuję decyzji.

Ania, 61 lata
Testimonials

Otrzymałam narzędzia do rozeznania, wskazówki dotyczące postępowania w decyzjach życia, obraza wcześniejszych sytuacji życiowych – jakie były błędne, a jakie dobre. Nauczyłam się czujności oraz pozostawiania czasu na milczenie i wsłuchanie się w wolę Boga.

Kasia, 31 lat
Testimonials

Na kursie otrzymałam doświadczenie, że brakuje mi czasu modlitwy w ciszy, że nie poświęcam czasu na słuchanie tego co Bóg do mnie mówi, zagłuszając to swoimi myślami, modlitwami. Wiem, że dobry i codzienny rachunek sumienia jest ważnym elementem wejrzenia w głąb siebie, bieżącej naprawy tego co złe, wchodzenia w głębszą relację z Jezusem.

Justyna, 34
Testimonials

Otrzymałem umiejętność większej kontroli emocji, które nieraz błędnie mnie prowadziły w podejmowanych decyzjach.

Grzegorz, 30 lat
Testimonials

Uzmysłowiłem sobie jak słabym człowiekiem jestem i potrzebuję pomocy Bożej w podejmowanych decyzjach i czynach

Marek, 50 lat
Testimonials

Zrozumiałam na tym Kursie, jak ważne jest nie kierować się emocjami, żeby podjąć jakąkolwiek decyzję, bo trzeba czasu i dystansu, żeby rozeznać coś z dobrym duchem.

Bernadeta, 42 lata
Testimonials

Bóg na Kursie pokazał mi, że w rozeznawaniu używałem zbyt mało lub nieodpowiednich narzędzi z „mojego” warsztatu.

Robert, 43 lata

Detale

Start:
5 lutego ~ 18:00
Koniec:
7 lutego ~ 14:00
Koszt:
50zł
Wydarzenie Tagi:
Platforma Zoom Polska