Kurs Ignacy, Online

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Ignacy, Online

5 lutego ~ 18:00 - 7 lutego ~ 14:00

Platforma Zoom Polska
Koszt:50zł
Skontaktuj się
Opis

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Kurs Ignacy – poświęcony rozeznawaniu duchowemu w codzienności.

Koszt kursu: 50zł

Kurs odbywa się na przez internet na platformie Zoom. Poniżej link do strony z której można pobrać program w wersji na komputery stacjonarne.

Czy warto? Poniżej możesz przeczytać co mają do powiedzenia osoby które ten kurs już przeżyły.

Testimonials

Ten kurs całkowicie zmienił optykę widzenia mojej modlitwy i służby. Wysadził dotychczasowe myślenie w powietrze:) Ilość ważnych informacji, sugestii, uwag jest tak duża, że bardzo trudno mi to jakoś podsumować. Może najlepszym komentarzem wartości kursu niech będą cytowane w jego trakcie słowa z Ewangelii św. Łukasza: "Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie". Ja otrzymałem na kursie Ignacy bardzo wiele i traktuję to jako polecenie do swojego większego zaangażowania w służbę we Wspólnocie.

Jarek
Testimonials

Dostałam narzędzie, które pozwoli mi każdego dnia mieć możliwość uratowania go. Zrozumiałam jaki jest mój cel - to służba. Ważny jest kierunek, w którym idę, a nie moje uczucia. Odkryciem było, że w strapieniu nie można podejmować decyzji, tylko trwać w tym, co przed strapieniem. Koniecznie trzeba realizować w swoim życiu to, co się usłyszało na kursie.

Lucyna
Testimonials

Otrzymałam odpowiedź na wiele pytań, m. in. dlaczego mi się coś nie udaje. Brak rozeznawania, według drogi podanej na kursie Ignacy, rodzi lęki i wątpliwości, które u mnie powodują blokadę przed podejmowaniem działań. Jest decyzja, brak działania, a potem wkurzanie się na siebie, że nie działam. Mam nadzieję, że teraz, będąc tego bardziej świadoma, przyłożę się do rozeznawania i nie poddam się lenistwu, którego skutkiem jest powiedzenie "niech się dzieje wola Boża", "Ty Boże wiesz, co jest dla mnie dobre, więc działaj".

Beata
Testimonials

Jestem bardzo wdzięczna Bogu, że pomimo wielu przeszkód mogłam uczestniczyć w kursie Ignacy. Ten kurs utwierdził mnie w tym, co w moim życiu jest najważniejsze. Każdego dnia dokonuję mniej lub bardziej ważnych wyborów, ale dobrego wyboru mogę dokonać wyłącznie, mając mocną więź z Bogiem. Wiele moich porażek, niepowodzeń było spowodowane tym, że decyzje, które podejmowałam, nie były przemodlone i nie były rozeznawane w Duchu Świętym. W czasie kursu poznałam wiele narzędzi, które będą stanowiły pomoc przy rozeznawaniu. Utwierdziłam się również, jak bardzo pomocna na drodze rozeznawania jest formacja we Wspólnocie.

Renia
Testimonials

Bóg pokazał mi, że jestem we wspólnocie, która stosuje to co głosi i dzięki formacji zostałam wielokrotnie wprowadzona na drogę rozeznawania. Zostałam umocniona w postanowieniu, by mówić to co trzeba, co Bóg chce, nawet jeśli to byłoby trudne i dla mnie niewygodne. Bóg przypomniał mi, jak mnie naprowadzał na drogę we wspólnocie SECIM pragnieniami o byciu apostołem jak apostołowie w Dziejach Apostolskich.

Iwona
Testimonials

Kurs uświadomił mi, abym przy podejmowaniu decyzji się zatrzymał, badał swoje sumienie i odkrywał w Bogu swoją wolę. Chcę szukać zawsze tego co naprawdę istotne, na większą chwałę Boga.

Rafał
Testimonials

Otrzymałam pewność, aby decyzje w życiu podejmować w odniesieniu do Słowa Bożego, w rozeznawaniu mieć na uwadze wszystkie jego etapy, zaś w strapieniu nie dokonywać żadnej zmiany. Potrzebuję codziennie badać swoje sumienie.

Dagmara
Testimonials

Po kursie Ignacy chcę uważnie badać, co jest miłe Panu Bogu, nie podejmować decyzji podczas utrapienia, trwać w modlitwie i posłuszeństwie.

Robert
Testimonials

Poznałam prawdę i przyjęłam ją do wiadomości. To moja wada, którą wypierałam, a ona mnie niszczyła. Dotyczyła tylko mnie, więc niech tam sobie, na bok, do zamrażarki. Teraz wiem, muszę się z nią zmierzyć, aby mieć pokój serca. Najważniejsze doświadczenie – nie zmieniaj decyzji, gdy jest Ci źle i nie podejmuj decyzji, gdy jesteś w kryzysie.

Halina, 61 lat
Testimonials

Otrzymałam konkretne narzędzia do tego, by decyzje podjęte w procesie rozeznawania prowadziły mnie zawsze w stronę Boga. Zachęta, by budować jeszcze głębszą więź z Bogiem, być wytrwałą i nie poddawać się. Wytrwale dążyć do celu, nawet wtedy, gdy po drodze podejmę niewłaściwą decyzję, zawsze mogę rozeznawanie rozpocząć na nowo. Kurs wzbudził we mnie jeszcze głębsze pragnienie doświadczania Boga w codzienności i życia dla Jego chwały.

Sabina, 44 lata

Detale

Start:
5 lutego ~ 18:00
Koniec:
7 lutego ~ 14:00
Koszt:
50zł
Wydarzenie Tagi:
Platforma Zoom Polska