Kurs Historia Zbawienia, Oświęcim

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Kurs Historia Zbawienia, Oświęcim

22 lipca ~ 18:00 - 25 lipca ~ 18:00

Zakład Salezjański w Oświęcimiu ul. Władysława Jagiełły 10
Oświęcim, 32-600
Skontaktuj się
Opis

Słowo Boże przez różne etapy historii zbawienia prowadzi drogą Bożych obietnic, które wypełniają się w Jezusie Chrystusie.
Poprzez panoramiczną wizję planu zbawienia, kurs pozwala poznać rozwój planu Bożego w swoim życiu i odkryć swoje miejsce w historii zbawienia.

Jest to piąty kurs pierwszego etapu formacji SESA.

Koszt kursu: w trakcie ustalania (informację zamieścimy w najbliższym możliwym terminie).

Przy zapisie na kurs prosimy o wpłatę zaliczki w kwocie 50 zł.
Numer konta otrzymasz w mailu, po wypełnieniu formularza zapisu na kurs.

Forma kursu:

Kurs odbywa się w trybie stacjonarnym z noclegami.

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Czy warto? Poniżej możesz przeczytać co mają do powiedzenia osoby, które ten kurs już przeżyły.

Testimonials

Na kursie przypomniałam sobie, że jestem częścią historii zbawienia, Bożego planu. Mam jasne i ciemne cechy, sukcesy i porażki, ale z tych porażek Bóg buduje mnie na nowo.

Ula, 47 lat
Testimonials

Otrzymałam umocnienie na drodze, którą idę. Bóg dał mi pewność, że czuwa nad moją historią zbawienia i że problemy, przez które przechodzę sprawiają, że wzrastam i że mam iść w głąb. W głąb siebie, w głąb relacji z Nim, w głąb wspólnoty i Kościoła.

Asia, 30 lat
Testimonials

Otrzymałem na tym kursie doświadczenie, że chociaż historia mojego życia kołem się toczy i bywa lepiej i gorzej, to gdy Jezus jest w centrum tego koła, wszystko inne się właściwie ułoży.

Greg, 37 lat
Testimonials

Bóg pokazał mi te wszystkie sytuacje w moim życiu, kiedy osobiście interweniował w mojej historii zbawienia, także przed nawróceniem. Upewnił mnie, że zawsze spełnia obietnice, które daje.

Ania, 68 lat
Testimonials

Na tym kursie otrzymałam pewność, że jestem częścią Historii Zbawienia, ja-Bogusia, jestem potrzebna. To jest piękne zapewnienie, ale też i wielkie zobowiązanie dla mnie. Moja jakość jest ważna. Jakości nie zbuduję bez trwania ze Słowem.

Bogusława, 56 lat
Testimonials

Otrzymałem od Boga umocnienie w tym, że moje posługiwanie jest ważne. Niezależnie od wymiaru.

Robert, 31 lat
Testimonials

Zostałam przekonana, że jestem częścią historii zbawienia. Odnalazłam się w wielu historiach przodków Jezusa. Poznałam na nowo Jezusa Zmartwychwstałego, Jego mentalność Królestwa Niebieskiego. Na nowo odkryłam SŁOWO, Jego moc. Jezus wskazał mi nowe horyzonty wiary, życia, a także dając wolność, powołał do konkretnego działania. Najważniejszym odkryciem było, że Jezus jest moją obietnicą, a Słowo Boga jest wszechmogące. Chcę stawiać Słowo Boże jako pierwsze w każdej przestrzeni życia.

Kasia, 29 lat
Testimonials

Bóg poruszał mnie w każdej części tego kursu, w każdym głoszeniu odkrywałam nowe elementy historii zbawienia w mojej własnej historii. Kurs, jego treści, przeżyte doświadczenia – wszystko to, wierzę, będzie trwale we mnie działać i będę gotowa na paruzję, zakasując rękawy do pracy. Z odwagą.

Ala, 39 lat
Testimonials

Otrzymałam na tym kursie doświadczenie i zapewnienie, że moja obecność i moje życie
w czasie i miejscu, który zaplanował dla mnie Bóg jest konieczna w historii zbawienia,
a moim zadaniem jest nieść światło Jezusa i miłość Boga innym. Spojrzałam na historię zbawienia jako na moją własną historię, a tym samym jeszcze głębiej otworzyłam się na Słowo Boże. Przez jeszcze bliższe spotkanie z Bogiem Jego Słowie chcę z odwagą i mocą Ducha Świętego głosić ewangelię i zbawienie w Jezusie.

Marcelina, 31 lat
Testimonials

Bóg pokazał mi moją rolę w historii zbawienia. Przed przyjazdem na kurs miałem poczucie, że historia zbawienia już się dokonała, a ja korzystam z jej owoców. Na kursie uświadomiłem sobie, że ona nadal trwa, a ja jestem jej potrzebnym ogniwem. Jestem żywym elementem trwającej historii zbawienia. Mam nadzieję, że ten kurs mnie umocni do częstszego i bardziej aktywnego ewangelizowania. Kurs złożył też we mnie odpowiedzialność za ludzi, których spotykam, oni często mogą doświadczyć zbawienia, jeśli przekażę im prawdę o Jezusie. Może nikt inny im o tym nigdy nie zaświadczy.

Maksymilian, 40 lat

Detale

Start:
22 lipca ~ 18:00
Koniec:
25 lipca ~ 18:00
Wydarzenie Tagi:

Mapa

Zakład Salezjański w Oświęcimiu ul. Władysława Jagiełły 10
Oświęcim, 32-600
+ Google Map