Kurs Emaus, Online

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Emaus, Online

16 kwietnia ~ 18:00 - 18 kwietnia ~ 14:00

Platforma Zoom Polska
Koszt:50zł
Skontaktuj się
Opis

Chcesz by twoje serce zapłoną miłością do Słowa Bożego? Dołącz do nas, by razem z Jezusem wyruszyć w tą niezwykłą drogę i w Jego Słowie znaleźć najlepszego przyjaciela i przewodnika. Jeśli jesteś po kursie Nowe Życie – zapraszamy Cię na Kurs Emaus!

Emaus to drugi kurs pierwszego etapu formacji SESA.

Koszt kursu: 50zł

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Kurs odbywa się na przez internet na platformie Zoom. Poniżej link do strony z której można pobrać program w wersji na komputery stacjonarne.

Czy warto? Poniżej możesz przeczytać co mają do powiedzenia osoby które ten kurs już przeżyły.

Testimonials

Od Boga otrzymałam na nowo zapewnienie, że Jego Słowo jest żywe, prawdziwe, że ma moc by mnie zbawić.

Aneta, 37 lat
Testimonials

Otrzymałam wskazówki na dalsze życie, w którym SŁOWO powinno mieć zawsze pierwsze miejsce.

Urszula, 55 lat
Testimonials

Na kursie odkryłam moc SŁOWA, odkryłam że jest ono żywe i skuteczne. Odkryłam że Słowem jest Jezus, którym chcę żyć każdego dnia.

Ewelina, 33 lat
Testimonials

Na kursie odkryłam moc SŁOWA, odkryłam że jest ono żywe i skuteczne. Odkryłam że Słowem jest Jezus, którym chcę żyć każdego dnia.

Asia, 29 lat
Testimonials

Otrzymałam przekonanie jak ważne jest SŁOWO, konkretnie w jaki realny sposób może zmieniać moje życie.

Renata, 47 lat
Testimonials

Ten kurs dał mi szansę na to, by ponownie otworzyć się na ludzi i przełamać swój strach. Nade wszystko by na nowo zakochać się w Słowie. W końcu odkryłam za czym tak dawno już tęskniłam i dlaczego tak mało było we mnie siły – wracam więc do początku – DO SŁOWA.

Monika, 34 lata
Testimonials

Otrzymałem wielki spokój w sercu, bo dowiedziałem się jak ważne jest Słowo Boże. Otrzymałem narzędzie do pracy i wytrwałego poznawania Słowa Bożego, jednocześnie uświadamiając sobie, że jest to Słowo żywe, poprzez które Bóg do mnie przemawia. Złożyłem deklarację, że Jezus Chrystus jest Mesjaszem, jak oznajmiają pisma i moim jedynym i najważniejszym autorytetem.

Tomasz, 44 lat
Testimonials

Kurs Emaus był dla mnie niezwykle radosny. Z pewnością otworzył mi oczy na istotę Słowa Bożego i jak wspaniałym darem jest ono dla nas. Mam nowe spojrzenie na Słowo Boże - będę po nie sięgać w różnych momentach życia: radości, smutku, samotności czy też zadowolenia. Zrodziło się we mnie pragnienie częstszego obcowania ze Słowem Bożym."

Magda, 31 lat
Testimonials

Zakochałem się w Słowie Bożym. Otrzymałem nowe światło na mojej drodze życia, nowe spojrzenie na Pismo Święte. Odkryłem Jezusa Chrystusa w Słowie Bożym. Amen.

Krzysztof, 44 lat
Testimonials

Otrzymałam dużą motywację do zaciśnięcia relacji ze Słowem Bożym. Otworzyły mi się oczy, uszy a przede wszystkim serce i dusza na Słowo Boże, które jest moim światłem, żywą wodą, pokarmem i życiem w moim codziennym życiu.

Kasia, 45 lat

Detale

Start:
16 kwietnia ~ 18:00
Koniec:
18 kwietnia ~ 14:00
Koszt:
50zł
Wydarzenie Tagi:
Platforma Zoom Polska