Kurs Benedykt, Bystra

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Benedykt, Bystra

31 stycznia 2020 ~ 18:00 - 2 lutego 2020 ~ 14:00

Bystra, parafia pw. Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa Ul. Kościelna 20
Bystra Krakowska, 43-360
Koszt:170zł
Skontaktuj się
Opis

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Kurs Benedykt – poświęcony duchowości umiaru wg Reguły św. Benedykta w życiu codziennym świeckich i duchownych będących członkami wspólnot.

Kurs Błogosławieni

Świadectwa

Świadectwa

Otrzymałam odwagę do modlitwy, chęć do walki o więcej intymnego czasu z Bogiem, przekonanie o dobrym towarzyszeniu innym w ich walkach. Ważnym doświadczeniem była modlitwa za moje przeszkody. Dzięki temu udało mi się otworzyć trudny dla mnie temat, Duch Święty dał wskazówkę co i jak mam robić. Pokazał jak z nim współpracować by przeszkoda zmienić w wyzwanie.

Kasia, 32 lata
Świadectwa

Otrzymałam od Boga potwierdzenie, że i mnie Bóg potrzebuje w Dziele Zbawienia. Bóg pokazał mi, że nie muszę być idealna i nieskazitelna, by móc się z Nim przyjaźnić. Bóg wybiera mnie taką, jaka jestem - z moimi zaletami, ale też i wadami. Wybiera mnie, gdyż jestem Bogu potrzebna w Dziele Zbawienia.

Kasia, 37 lat
Świadectwa

Jechałam na ten kurs, żeby nabrać oddechu. Byłam ostatnio bardzo zmęczona i sfrustrowana. Bóg pokazał mi, że oddech mam w Nim, że to co mnie przerasta z Nim i w Nim staje się wyzwaniem. Mogłam na tym kursie być w końcu przed Bogiem szczera i wykrzyczeć Mu, że jeśli myśli, że jest mi łatwo to mówię Nie. To był ważny czas. Doświadczyłam też ogromnego wsparcia wspólnoty. Mam iść z moimi braci i siostrami mimo swoich niedoskonałości i głosić Ewangelię.

Monika, 34 lata

Detale

Start:
31 stycznia 2020 ~ 18:00
Koniec:
2 lutego 2020 ~ 14:00
Koszt:
170zł
Wydarzenie Tagi:

Mapa

Bystra, parafia pw. Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa Ul. Kościelna 20
Bystra Krakowska, 43-360
+ Google Map