Kurs Benedykt, Online

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Benedykt, Online

29 stycznia 2021 ~ 18:00 - 31 stycznia 2021 ~ 14:00

Platforma Zoom Polska
Koszt:50zł
Skontaktuj się
Opis

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Tylko dla członków wspólnot, pod warunkiem uczestnictwa co najmniej trzech osób z danej wspólnoty.

Kurs Benedykt – poświęcony duchowości umiaru wg Reguły św. Benedykta w życiu codziennym świeckich i duchownych będących członkami wspólnot.

Koszt kursu: 50zł

Kurs odbywa się na przez internet na platformie Zoom. Poniżej link do strony z której można pobrać program w wersji na komputery stacjonarne.

Czy warto? Poniżej możesz przeczytać co mają do powiedzenia osoby które ten kurs już przeżyły.

Testimonials

Bóg obdarzył mnie wielką pewnością, że kroczę we właściwym kierunku. Zaprasza mnie do kontynuowania pracy nad sobą, do rozwoju osobistego i dał konkretne wskazówki o czym mam pamiętać i czego nie może zabraknąć w moim życiu. Pokazał mi również sytuację z niedalekiej przeszłości i skruszył moje serce tak bym zobaczyła swoje błędy.

Mariola
Testimonials

Służba Bogu jest drogą do pokoju, otrzymałem wiele wskazówek jak regułę Św. Benedykta realizować w każdym dniu.

Robert
Testimonials

W pełni zrozumiałem cele SECiM i teraz w odpowiedzialności mogę podejmować decyzję co dalej mam robić. Otrzymałem listę, według której powinienem pracować nad sobą. Poznałem prawdę o sobie samym, o moim podejściu do naszej wspólnoty, wiem gdzie jestem i co muszę zmienić.

Krzysztof
Testimonials

Otrzymałam konkretne wskazówki jak pracować nad sobą i co powinnam przepracować, aby moje życie było toczyło się harmonijne na wszystkich jego płaszczyznach (duchowość, rodzina, wspólnota, praca).

Iza
Testimonials

Był to czas, gdy Pan pokazał mi co to znaczy iść (zarówno indywidulanie, jak i we wspólnocie) za Nim i w czym jeszcze nie domagam. 

Patrycja
Testimonials
Otrzymałam umocnienie w tym, że to jest moje miejsce. Przekonanie, że warto przełamywać swój strach, by doświadczyć miłości Bożej, większej pewności w posługach.
Paulina, 29 lat
Testimonials
Otrzymałem od Boga głębokie poczucie przynależności do wspólnoty. Uświadomiłem sobie, że ja również jestem kimś ważnym i wraz z moimi braćmi i siostrami tworzę naszą wspólnotę. Jestem za nią odpowiedzialny.
Paweł, 36 lat
Testimonials
Otrzymałam konkretne wskazówki do pracy nad sobą, które przybliżą mnie do Boga, umocnią na drodze wzrastania we wspólnocie i mam nadzieję, że staną się regułą mojego życia.
Ewelina, 34 lata
Testimonials
Odkryłem płaszczyzny, w których muszę jeszcze dużo zrobić. Doświadczyłem bijącego serca wspólnoty poprzez przebywanie z braćmi i siostrami.
Grzesiek, 37 lat
Testimonials
Bóg mi pokazał drogę: przez wspólnotę do Królestwa Bożego.
Ula, 56 lat

Detale

Start:
29 stycznia 2021 ~ 18:00
Koniec:
31 stycznia 2021 ~ 14:00
Koszt:
50zł
Wydarzenie Tagi:
Platforma Zoom Polska