Online: Rafael, Luty 2021

Świadectwa

Świadectwa

Na rekolekcjach otrzymałem zapewnienie od Pana, że czas i zakres uzdrowienia są poddane władzy Boga. Najważniejsze doświadczenie dla mnie to pokój wewnętrzny po modlitwie wstawienniczej.

Robert, 44 lata
Świadectwa

Podczas kursu czułam kojący pokój serca. Ogromne wrażenie wywarło na mnie to, co mówiła Marzena. Zrozumiałam źródło własnych lęków. Odzyskałam nadzieję. Kurs zachęcił mnie do wzięcia udziału w kolejnych. Zdałam sobie sprawę, jak wiele jest jeszcze pracy przede mną. Otrzymałam też natchnienie do zerwania z przeszłością oraz bólem, który jest efektem traumatycznych doświadczeń. Zrozumiałam, że muszę się koncentrować na przyszłości.

Ewelina, 33 lata
Świadectwa

Pan dał mi wiarę w to, że On jest ze mną. Z Nim wszystko jest możliwe i że mnie uzdrawia. Poczułam się jak mała dziewczynka, która może przyjść ze wszystkimi trudnościami i bolączkami do ukochanego Ojca.

Karolina, 38 lat
Świadectwa

Na rekolekcjach Rafael otrzymałam uzdrowienie i upewnienie, że Bóg jest ze mną cały czas i umacnia mnie w trudnościach, z których wydobywa dobro dla mnie. Najważniejszym doświadczeniem dla mnie jest odnowienie ducha, wielka nadzieja i wiara w moc Jezusa.

Justyna, 42 lata
Świadectwa

Bóg zabrał poczucie osamotnienia i pomógł mi zostawić za sobą zranienia. Moje serce na nowo zaczęło bić dla Jezusa.

Łukasz, 38 lat
Świadectwa

Na tych rekolekcjach otrzymałam doświadczenie, że Bóg zawsze chciał dobra w moim życiu, nawet w najtrudniejszych momentach. Doświadczyłam, że On patrzy na moje życie z wielką miłością.

Aneta, 29 lat