Ignacy, Styczeń 2020

Świadectwa

Świadectwa
Dowiedziałam się na czym polega rozeznawanie, jak wystartować, jak przejść tą drogę by dojść do decyzji. Tego mi do tej pory brakowało. Myślę, że łatwiej byłoby mi podjąć niektóre decyzje, gdybym wiedziała wówczas to, czego dowiedziałam się i zrozumiałam na kursie Ignacy. Uświadomiłam sobie też, że nie mogę się skupiać na swoim odczuwaniu pokoju czy niepokoju. Trzeba rozeznawać i działać razem z Duchem Święty i żyć ze świadomością celu jakim jest Jezus.
Alicja, 40 lat
Świadectwa
Kurs Ignacy umożliwił mi ocenę swoich wcześniejszych wyborów. Uświadomiłem sobie jak ważna jest modlitwa i prośba by Duch Święty pomagał w procesie rozeznawania. Bóg pokazał mi też, że potrzebuję kierownika duchowego. Najważniejsze na tym kursie było dla mnie uświadomienie sobie, iż liczy się cel dokąd zmierzam a nie to, co przeżywam.
Marcin, 40 lat
Świadectwa
Ten kurs pozwolił mi uporządkować wiedzę dotyczącą rozeznawania. Mocno wybrzmiewa, jak ważne jest rozeznawanie w codzienności, aby iść w dobrym kierunku - z pełną świadomością celu. Rozeznawanie to droga do życia w prawdzie.
Beata
Świadectwa
Na kursie Ignacy dostrzegłam potrzebę częstego rachunku sumienia oraz otrzymałem światło by podjąć decyzję o znalezieniu kierownika duchowego. Bóg prawdziwie mnie kocha i realizuje swój plan na moje życie małymi krokami, choć ja nie zawsze to widzę.
Piotr, 44 lata
Świadectwa
Na kursie otrzymałam narzędzia do rozeznawania woli Bożej, co jest dla mnie bardzo ważne. Uświadomiłam sobie ponownie jak ważne jest życie modlitwą i Słowem Bożym. Otrzymałam też doświadczenie pocieszenia jakie dawał mi Bóg i jak towarzyszył mi w trudnościach.
Ewa, 36 lat
Świadectwa
Na kursie otrzymałam konkretne wskazówki jak rozeznawać. Pan też okazał mi różne momenty w moim życiu, kiedy mogłam postąpić inaczej.  Przypomniał momenty pocieszenia i Jego obecności w konkretnych chwilach mojego życia oraz to, że czas modlitwy jest priorytetem. Narzędzia o których dowiedziałam się na kursie na pewno pomogą mi, chcę się ich nauczyć
Basia, 32 lata