Estera, Maj-Czerwiec 2019

Świadectwa

Świadectwa

Zamykam swoją przeszłość i z ufnością wkraczam w swoją przyszłość.

Kasia, lat 50
Świadectwa

Otrzymałam prawdziwą wolność, poczucie wewnętrznego piękna, serce wrażliwe lecz odważne, godność.

Doświadczyłam jak jestem wartościowa i piękna, gdy patrzy na mnie Jezus. Jak drogocenna jestem dla Ojca, który jest dobry i bliski. Prawdziwa wolność jest w Jego nade mną opiece i moim do Niego zaufaniu

Marlena, lat 40
Świadectwa

Jego światło i akceptację, wybaczenie, oczyszczenie z grzechów oraz wskazówki jak radzić sobie z więzami, z przeszłością.

Pokazał mi, że nie muszę nic udowadniać, ani pokutować ciągle za grzeszną przeszłość.

Agnieszka, lat 29
Świadectwa

Bóg pokazał mi, że buduję na sobie a nie na Nim. Że moja złość i gniew biorą się z niewybaczenia. Zobaczyłam moich rodziców, którzy skrzywdzili mnie i że to nie było intencjonalne, a wynikało z ich zranień. Potrafiłam ich w wyobraźni przytulić i im wybaczyć.

Joanna, lat 41
Świadectwa

Na kursie odnalazłam swoją tożsamość, jestem córką kochającego Boga. Jestem osobą wartościową, kochaną przez najbliższych. Otrzymałam nowe imię „dar Boga”. Jestem darem który miał nie istnieć, bo mama mnie nie chciała. Teraz jestem darem dla swojej rodziny. Zdałam sobie sprawę, jakie były moje mechanizmy działania przez wiele lat, które były autodestrukcyjne. Teraz wiem jak się im przeciwstawić z pomocą Boga.

Kinga, lat 42
Świadectwa

Pan Bóg dał mi do zrozumienia, że muszę zaakceptować swoją przeszłość, której nie akceptowałam i przez to czułam się niegodna Bożej miłości, a On nawał mnie ‘’czysta-biała”.

Aneta, lat 41
Świadectwa

Bóg pozwolił mi poczuć się szczęśliwą. Zapomniałam jakie to uczucie być w pełni szczęśliwą ze sobą. Teraz wiem, że powołał mnie do życia, abym była szczęśliwa i tym szczęściem i radością dzieliła się z innymi.

Iza, lat 34