Online: Eliasz Mąż Boży, Grudzień 2020

Świadectwa

Świadectwa

Dostałam uczucie otulenia płaszczem Boga. Przypomniał, że to ja sama buduję moje życie w obecności Boga przez modlitwę, ciszę, więź ze Słowem Bożym, Wspólnotę. Eliasz wzywa mnie do odwagi.

Ula, 48 lat
Świadectwa

Pan wzbudził we mnie zapał do głoszenia Dobrej Nowiny oraz udzielił wielu wskazówek jak podjąć to wezwanie a także obdarzył taką autentyczną radością z tej służby. Przemienił moje serce, zapewnił, że jest ze mną i codziennie mi błogosławi. Chwała Panu.

Adrian, 35 lat
Świadectwa

Poczucie misyjności, mam głosić Jezus będąc i wzrastając we wspólnocie. Na nowo Bóg obdarzył mnie radością i pokojem. Zaprosił do autentyczności, życia Słowem Bożym.

Basia, 33 lata
Świadectwa

Byłam dość sceptyczna wobec kursów online. Miałam wątpliwości, czy da się dobrze przeżyć taki czas. Muszę jednak przyznać, że bardzo się pomyliłam.
Dzięki kursowi odkryłam Eliasza w sobie. Uświadomiłam sobie, że to co przeżywam, to nie jest nic nowego. Już Eliasz, podobnie jak ja zmagał się z trudnościami i rozterkami duchowymi a ciągle szedł dalej prowadzony przez Boga.

Beata, 42 lata
Świadectwa

Kurs Eliasz, Mąż Boży to dla mnie kolejne Nowe Życie. Podczas kursu otrzymałam odpowiedzi na pytania, które zadawałam Bogu przez wiele ostatnich miesięcy.
Na nowo przylgnęłam do Jezusa jako mojego Pana i Przyjaciela. W postaci Eliasza zobaczyłam swoje życie z przeszłości i chwili obecnej. Wychodzę z kursu umocniona mocą wszechmogącego Boga, w obecności Jezusa i otwarta na deszcz Ducha Świętego. Doświadczenie kursu w wersji online jest przepięknym, budującym relację z Bogiem i drugim człowiekiem doświadczeniem.

Beata, 39 lat