Kurs dla małżeństw, Wrzesień 2019

Świadectwa

Świadectwa

Bóg dał mi na nowo poznać mojego męża. Uświadomiłam sobie, że nie doceniam tego, że go mam. Wiem, że muszę dawać więcej aby nasza miłość wzrastała i pogłębiała się. To można zrealizować tylko z Bogiem. Miłość jest najważniejsza!

Urszula, 35 lat
Świadectwa

Na tym kursie odczułem wsparcie od Boga, który będzie z nami prostował, nieco pokręcone drogi naszego małżeństwa.

Doświadczyłem na tym kursie, że miłość trzeba cały czas pielęgnować.

Mirek, 55 lat
Świadectwa

Na tym kursie otrzymałam wybaczenie od mojego męża i Pan Bóg wlał w moje serce łaskę przebaczenia. Odświeżyłam tematy, o których wiedziałam, ale przez codzienność zostały zatarte. Odkryłam na nowo swój język miłości i doświadczyłam języka miłości męża. Otrzymałam czas, w którym mogłam z moim mężem o tym porozmawiać. Doświadczyłam, że miłość należy pielęgnować i dbać o nią przez służbę współmałżonkowi.

Ola, 34 lata
Świadectwa

Od Pana Boga otrzymałem możliwość spędzenia przepięknego, niezapomnianego czasu z moją żoną. Otrzymałem możliwość odkrycia na nowo naszej miłości małżeńskiej.  Miłość małżeńską zawsze trzeba i warto pielęgnować.

Rafał 40 lat
Świadectwa

Otrzymałam na tym kursie od Pana Boga nowe spojrzenie na męża. Chęć pracy nad pielęgnowaniem naszej miłości do siebie i Boga, abyśmy mogli się nią dzielić. Doświadczyłam zapewnienia, że Bóg nam błogosławi i czuwa nad naszym małżeństwem.

Monika, 36 lat
Świadectwa

Na kursie otrzymałem czas na bycie razem z moją żoną. Mogliśmy odnowić naszą miłość, zbliżyć się do siebie oraz uporządkować wzajemne relacje. Doświadczyłem odnowienia miłości małżeńskiej.

Adrian, 34 lata
Świadectwa

Otrzymałam czas aby się zatrzymać, spojrzeć na moje małżeństwo i docenić, to co mam. Zostawiam za sobą zranienia i chcę pójść razem dalej. Zobaczyłem małżeństwo jako wielką przygodę daną nam przez Boga na drodze do Niego.

Ania, 45 lata
Świadectwa

Na tym kursie otrzymałem od Pana Boga łaskę oddania wszystkich win i grzechów popełnionych wobec żony i przypomnienie, że małżeństwo jest służbą wobec żony. Przepełnieni miłością Bożą służymy sobie nawzajem bez ograniczeń.

Olek, 56 lat
Świadectwa

Bóg jeszcze raz przypomniał mi, że w życiu małżeńskim najważniejsza jest miłość i patrzenie sercem. Jeśli na pierwszym miejscu będzie Jezus, na drugim mąż, na trzecim dzieci, to wszystko będzie na właściwym miejscu.

Joanna, 47 lat