Kurs 7 młodych w Ewangelii, Wrzesień 2018

Świadectwa

Świadectwa

Na tym kursie otrzymałam świadomość, że mimo upływających lat życia, mogę być coraz młodsza wzrastając w Jezusie Chrystusie a w szarej codzienności życia ewangelizować w radości, odwadze i z podniesioną głową.

Ewa 54
Świadectwa
Wiem, że nie jestem doskonała mam wiele wad ale Jezus jest ze mną. On mnie umacnia leczy i kocha mnie. gdy jest ciężko podaje mi rękę, podnosi mnie. Jezus mimo moich ograniczeń, słabości powołuje mnie do ewangelizacji. Ja też jestem słabym uczniem, upadam, grzeszę i kocham Cię Jezu.
Barbara 65
Świadectwa
Na tym kursie otrzymałem wiele radości ze spotkania z Bogiem, przynaglenie do ewangelizacji oraz wezwanie do nieoglądania się na przeszłość i pójścia za Jezusem. Jezus przychodzi do każdej sytuacji i postawy w moim życiu, ważne bym zawsze go przyjmował.
Dawid 30
Świadectwa
Na tym kursie zrozumiałem, że nie mogę rozdzielać elementów życia codziennego od ewangelizacji - uwzględniając swoje możliwości iść do przodu a uzdrowienie okaże się w trakcie. Otrzymałem też wskazówki do dalszego działania w życiu, wezwanie do podejmowania decyzji. Zobaczyłem  jak wiele więzi mnie trzyma. Jezus przyjdzie w odpowiednim momencie i czasie. Mam pójść i ewangelizować mimo trudów, stanu ducha i zdrowia.
Krzysztof 33
Świadectwa
Na tym kursie otrzymałam nowy zapał do Ewangelizacji, poczucie bycia we wspólnocie, która pracuje w jedności dla jednej sprawy, która jest ważniejsza niż wszystkie inne w moim życiu. Pomimo moich niewierności Bóg powołuje mnie abym innym niosła Go no On potrafi zamienić porażki w swoje zwycięstwo.
Karolina 44
Świadectwa

Bóg na nowo pokazał mi, że troszczy się o mnie i w każdym aspekcie życia(duchowym i fizycznym). Jezus rozpalił mnie do ewangelizacji, pokazał, że jestem Mu potrzebna i ważna, i że trudności, które pojawiają się są wplecione w moje życie a droga jest ewangelizacją. Chcę mieć Jezusa w swoim sercu, być Nim zapalona a nie tylko o Nim mówić. Ewangelizuję mimo upadków.

Dagmara 29