Kurs Samuel

Kurs Samuel

Kurs Samuel

Zapraszamy na kurs prowadzony przez wspólnotę SECiM.

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami ogólnymi o kursach.

Kurs autorski SECiM.

Cel: Kurs o modlitwie osobistej.

Dla kogo: dla wszystkich.

Treść: Kim był Samuel i jak uczył się słyszeć głos Boga? Jak jego doświadczenie możemy przełożyć na naszą modlitwę osobistą by stała się piękniejsza.

Koszt kursu: 50zł

Kurs odbywa się na przez internet na platformie Zoom. Poniżej link do strony z której można pobrać program w wersji na komputery stacjonarne.

Czy warto? Poniżej możesz przeczytać co mają do powiedzenia osoby które ten kurs już przeżyły.

Testimonials

Na tym kursie zobaczyłam, że istnieją różne techniki modlitwy, które mogę wprowadzać do swojego życia. Jest to kurs niezwykły, bo łączy teorię z jej praktycznym zastosowaniem, dzięki czemu uczymy się modlitwy modląc się.

Ewelina, 21 lat
Testimonials

Otrzymałam od Boga większy zapał by trwać przy Nim w ciągu dnia, zapewnienie, że z Nim będę w stanie zrezygnować z mniej ważnych rzeczy a wybrać to, co On sam mi daje. Pokazał właściwą drogę by iść przez nią iść i wypełnił serce nowym zapałem. Pokazał mi, że przed Nim mogę stawać taka jaka jestem, że dla Niego nie jest ważne na jakim etapie wzrostu jestem, ale to, że zawsze ma dla mnie czas i otwarte ramiona.

Monika, lat 30
Testimonials

Kurs dał mi poznanie moich przeszkód w modlitwie. Zabrał mi strach, który wynikał z niewiedzy i nieznajomości . Nie wiedziałam kiedy dziękować, prosić, kiedy uwielbiać. Na kursie doznałam wypełnienia mojego serca miłością i wielkim ukojeniem. Wiem jak będę się modlić i pokonywać moje przeszkody w rodzinie. Chwała Panu.

Emilia, 58 lat