Relacja z Pielgrzymki SECiM do Ziemi Świętej 2017

Relacja z Pielgrzymki SECiM do Ziemi Świętej 2017

Kontynuujemy relację z naszej wspólnotowej Pielgrzymki do Ziemi Świętej. Już po raz drugi członkowie naszej Wspólnoty wraz z osobami sympatyzującymi z nami realizują pątnicze wyzwanie. Poniżej będziemy zamieszczać krótkie relacje z poszczególnych dni. Na stronie galerii będą prezentowane zdjęcia z poszczególnych dni, a filmy z wideorelacjami są dostępne na playliście Pielgrzymka na naszym kanale YouTube. Zapraszamy do śledzenia i współprzeżywania tego wydarzenia z nami.

DZIEŃ 7

Zapraszamy na dzisiejszą relację.

DZIEŃ 6

Dzisiaj znamienny dzień za nami. Spędziliśmy go w Nazarecie oraz Kanie Galilejskiej. Szczegóły znajdziecie w naszej fotorelacji.

DZIEŃ 5

Dzisiaj spędziliśmy czas nad Morzem Martwym, Pustyni Judzkiej w Jerychu i w Betani. Zapraszamy do obejrzenia ciekawych zdjęć.

DZIEŃ 4

Za nami kilka nowych miejsc: odwiedziliśmy Bazylikę Zmartwychwstania, w której odbyła się msza; byliśmy na miejscu ukrzyżowania; nawiedziliśmy kościół Krzyżowców; zobaczyliśmy sadzawkę Betesda oraz byliśmy u Sióstr Karmelitanek Bosych w Betlejem. Fotorelacja oraz śpiew z kościoła św. Anny do zobaczenia i odsłuchania.

DZIEŃ 3

Dzisiejszy dzień był bardzo intensywny. Zapraszamy na fotorelację, w której opisane są poszczególne miejsca. Na playliście na kanale You Tube znajdziecie 5 nowych filmików.

DZIEŃ 2

Dzisiaj pielgrzymi odwiedzili Aim Karem – kościół Nawiedzenia św. Elżbiety i kościół Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Następnym punktem była Jerozolima – muzeum Yed Vashem a później Betlejem – Bazylika Narodzenia Jezusa. Fotorelacja. Wideo: pozdrowienia oraz fragment homilii.

DZIEŃ 1

Początek Pielgrzymki. Wylot nastąpił z Pyrzowic. Po przybyciu do Izraela odbyła się msza święta u Sióstr Elżbietanek w Betlejem. Później pozostało tylko zjeść kolację i udać się na odpoczynek, by nabrać sił na jutro. Fotorelacja.